Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért "pattogzik" ki az...

Miért "pattogzik" ki az arcbőröm borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy minden egyes borotválkozás után ez történik, aztán ezek a piros pöttyök benőtt szőrtüszőkké válnak, amik addig ottmaradnak amig valahogy ki nem szedem őket. Aftershavet használok.. valami ötlet?

2016. dec. 24. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális double edge borotvát jobb minőségű pengével (mármint anyagi minőség) és borotválkozz meg azzal. Általában a rossz minőségű, szar fém miatt csattan ki a bőr.
2016. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Valószínű még túl fiatal vagy,és nagyon érzékeny az arc bőröd.

Nem a különböző borotválkozási szerek fogják ezt megoldani,hanem az idő múlása .A borotválkozás utáni szerek ,csak mérséklik ezt a kellemetlen dolgot .

2016. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyelj rá, hogy legyen mindig tiszta a borotvád! Borotválkozz csak a szőrnövekedéssel megegyező irányba! Nem lesz olyan sima a bőröd, de talán ezzel elkerülheted a szőrbenövést.
2016. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként épp ezért is használtak a férfiak arcszeszt nem pedig after shave akármit, mert az alkohol lefertőtleníti a bőrt, meg nyugtatja is, de legalábbis ezeket a gyulladásokat segít elkerülni.
2016. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. dec. 25. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Én emiatt hordok mindig borostát/rövid szakállt, szakállnyíroval vágom, a nyakamnál pedig a szitásvágofejjel full simára tudom, minden kiütés elkerülésével, lehet egy elektromos borotvát kéne beszerezned, èrzékenyebb neked is a bőröd:/
2016. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én pajeszvágóval próbálkozdtam eddig, attol nem is lett semmi bajom csak az nem birta sokáig egyszerűen nem vitte a vastagabb szőrszálakat... A többi elektromos borotva meg drága nem?
2016. dec. 27. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!