Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok, az...

Nagyon szőrös vagyok, az orvos mit tudna tenni egy férfi esetében?

Figyelt kérdés

Még csak 15 éves fiú vagyok, de már szőrösebb vagyok mint egy 30 éves.

Nem az lenne a cél hogy teljesen eltűnjön a szőrzetem, de ritkuljon, mert mondják hogy nem probléma ha egy férfi szőrös, de ha már ennyire... meg alapból zavar, szóval nagyon rossz :S



2016. dec. 27. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, én meg évek óta ilyrn férfit keresek!''
2016. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar. Gyogyszert tudnak adni ra.
2016. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Apukád vagy valamelyik nagyapád nem ilyen? Lehet csak genetika az ellen nem tudnak mit tenni. De ha nem akkor lehet hormon zavar, arra van gyógyszer.
2016. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Apukám és az ő családjából senkinek nem volt ilyen, itt csak az apa családfája számít?
2016. dec. 27. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
A szőrösséget anyai ágról örököljük, szóval inkább anyud oldalán nézelődj (férfi rokonokat persze)
2016. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyukám családjából a testvére és a nagyapja volt, de szerintem ez akkor is túl sok.
2016. dec. 27. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben ezek szerint anyukád családjára ütöttél. Az orvos ezzel nem tud mit tenni, mert a férfiaknál ez nem kóros állapot.
2016. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. Engem is nagyon zavar, de ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni,csak levágni.
2016. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni és általában kerülendő minden hormonális beavatkozás.
2016. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg kell szüntetni a tesztoszteron forrást. De az már a te döntésed hogy melyik a fontosabb a kevesebb szőr vagy a szex.
2016. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!