Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki fel tudna világosítani...

Valaki fel tudna világosítani ezekben az urológiai kérdésekben?

Figyelt kérdés

-Vannak ezek a Fordyce-foltok. Ezeket még régebben elkezdtem kinyomogatni, de leáltam velem. Ez jelenthet bármiféle problémát a jövőben?

-A fityma belső részén rengeteg apró, 0,5-1mm-es fehér foltot találtam, elsősorban a kimeneti nyílásnál, valamint a herezacskónál is. Mik ezek?

-Hogy tudnám nem műtéti úton megoldani a péniszgörbületem?

-A makkbőr és a fitymaből találkozásásnál összenövést vettem észre. Halványan egy határvonal húzódott. Arra már rájöttem, hogy ez valószínüleg fitymaletapadás (NAGYON nem tudom hogy mi ez), és hogy nagyon fáj a lerántása . De mi ez pontosan? Hogyan oldjam meg?

-A fityma fel-le húzása nagy fájdalmat okoz? Mire utalhat ez?



2016. dec. 27. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A fordyce foltok ártalmatlanok és természetes jelenség.


A fityma belső részén lévő ehér folt ami a herezacsidon van valószínűleg zsírmirigy szintén ártalmatlan.


Urológiára kell menned, aki majd beutal műtétre. Lehet hogy nem is kell műteni. Orvos mondja meg.


A makkbőr és a fitymabőr közötti összenevés a fitymafék, természetes dolog. Ha fáj műteni kell.


A fityma húzása fájdalmas, gyulladhat, lehet szűkület, stb. Így nem lehet megmondani, fordulj orvoshoz minél előbb.

2016. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!