Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan problémám, hogy...

Van olyan problémám, hogy amikor mosom a fitymámat akkor ha hozzáérek olyan furcsa érzést érzek és mindjárt abbahagyom a mosást. Mit javasoltok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmagyarázni, hogy milyen problémám van, megprobalom. Ha fel van húzodva a bőr a fitymámon, és ha megfogom akkor furcsa érzés az és mindjárt abbahagyom. Tík is így érzitek? Mi lehet a probléma? Valamilyen alergia!
2017. jan. 1. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Fitymaszukuleted nincs? Esetleg ha allergia akkor lehet a tusfurdore amit hasznalsz.
2017. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megpróbalom jobban elmesélni, ha felhúzom bőrig a fitymámat, és megfognám a makkot de a bőr fel van húzodva, és arra vagyok alergiás hogy megfogni.. tiszta vízzel mosom a fitymámat, azt is lassan mert nagyon furcsa érzés az.. érted? :)
2017. jan. 1. 15:37
 3/11 anonim válasza:

Érzékeny.

Nekem is olyan, ez természetes.

2017. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igy mar erthetobb,valoszinu szimplan erzekenyebb vagy .
2017. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen igen pontosan érzékeny.. és ez ellen nincs semmi módszer vagy valami, hogy ne legyen rá annyira érzékeny? mondok példát, ha a lány leszopatna az tudod milyen furcsa érzés lenne.. vagy ha rázná..
2017. jan. 1. 15:40
 6/11 A kérdező kommentje:
és lehet az ellen valamit csinálni, hogy ne legyek rá ennyire érzékeny?
2017. jan. 1. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha esténként rendszeresen megmosod ott is, a kezeddel érintve, az érzékenység idővel csökkenni fog. Először kellemetlen lehet, de hozzászoksz majd.
2017. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érzékenység az elég kellemetlen az elején. Nekem is volt, de azt hiszem mára már egész jól elmúlt.

Sajnos túl kell rajta esned és szoktatni kell a makkot. Nekem ez segített.

Én nem próbáltam, de olvastam angol fórumon, hogy a fekete tea áztatása segíthet, mert a csersav is szárítja a nyálkahártyát. De mivel nem próbáltam nem tudom milyen hatása van.

2017. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
19 leszek ebben a honapban.. amugy mindenkinek boldog új évet kívánok :) és hallottam késleltető óvszerekről hogy DUREX PERFORMA, PERFORMAX, PLEASUREMAX, vagy esetleg Pepino Long Action.. melyik a legjobb késleltető óvszer? sprayt nem szeretnék használni..
2017. jan. 1. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!