Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 40 évesen libidóproblémáim...

40 évesen libidóproblémáim vannak.25 éves korig teljesen normális volt a libidóm. Naponta egy-két alkalom tökéletesen kielégített. Mostanában hol többet napi3-4szer, hol kevesebbet havi2-3szor akarom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, és ez átlag 3-4 havonta változik. Egy vérnyomáscsökkentőre gyanakodtam, de az orvosok szerint amit előtte, meg amit utána adtak az okozhatna problémát, de amire gyanakodtam az nem. Esetleg 40év felett ingadozik a libidó a férfiaknál? A segítséget köszönöm.
2017. jan. 2. 22:18
 1/4 carmimario válasza:
"" tesztoszteron csökkenés """nézesd meg vérvételen !!!
2017. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tesztoszterosz szintem teljesen normális. Egyszerűen a vágy vagy nincs meg, vagy annyit akarom, hogy egy nap után a párom nem akar szexelni. Nem tudom mitől van ez.
2017. jan. 16. 22:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Tesztoszteron.
2017. jan. 16. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Most naponta, vagy havonta?


Bármitől lehet, vérnyomáscsökkentőtől igen, abból is van rengeteg-féle, cigaretta, túlsúly, diabétesz, pajzsmirigy, stb...

2017. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!