Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komoly betegség-e, ha a...

Komoly betegség-e, ha a hímvesszőmön piros pöttyök jelentkeznek időnként?

Figyelt kérdés
pattanásra hasonlitó kis pöttyök,váladék nem jön belölük,egymástol távol helyezkednek el föleg makk részen,de a bör belsö felén is elöfordul egy-kettö.Nem tudom ponrosan,de kb.kéthavonta jelennek meg,vagy annál ritkábban.Ez a partneremre mennyire jelent veszélyt,hordozhatja e,stb.?
2007. nov. 19. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg gomba lesz,de mivel csak találgatni tudunk inkább nézesd meg a dokival.

Ha gomba,a partnered is elkaphatja.

Egyébként könnyen kezelhető kenőccsel.

2007. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen menj orvoshoz.Addig meg ne szeretkezz a barátnőddel,mert elkaphatja!
2007. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
volt egy ilyen pasim es condiloma volt nem kezeltette idoben ecsetelessel es a vegen ugy egettek le lezerrel,az elegge fajt neki arrol nem is besszelve h ram is attapasztotta de en szerencsere eszrevettem es leecseteltek.azonnal dokihoz es semi sex (max gumival)
2007. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
szerintem is gomba, orvos
2008. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!