Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mitől fordul befelé néha a mellbimbóm ha fiú vagyok?

Ha például melegvízben vagyok akkor mindig be fordul de például hideg vízben vagy hidegtől "rendes állapotában lesz" 15 éves fiu vagyok, néha zavar például strandon. Mitől van ez és mindig így fog maradni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mell, mellbimbó, fiú, strand, hideg, meleg, víz

01-10 21:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Biológia.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-10 21:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egyik mellbimbóm teljesen befordult de egy idő után viszaáll az eredeti formájába. Annak a mellbimbómnak a hegye amugy is kicsit befelé süpped. Miért van ez? Lehet valami bajom?
12 éves lány vagyok, és hát a mellbimbóm csak izgalmi állapotban áll normálisan vagy ha fázok, amúgy meg nem látszik ( befelé fordul? ). Ez később változhat?
Származhat abból baj, ha mikor viselem a melltartót befelé fordul a mellbimbóm? 17/L
AA-s a mellméretem és befelé forduló mellbimbóm van. Mit tegy ek? 16/L.
21 éves vagyok. Hosszabb ideje elváltozott az egyik mellem. Időnként a mellbimbóm befelé fordul és érzékenyebb a mellem, mint a másik. Milyen mellbetegségre utalhatnak a tünetek?
Befelé forduló mellbimbóm megszeretném műtetni. Akinek volt már ilyen jellegű műtétje, leírná ki műtőtte, milyen volt, illetve az árakat? Egyszóval tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu