Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyedül már mehetek orvoshoz?

Egyedül már mehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, mostmár elszeretnék menni orvoshoz részleges fityma szükület miatt(gondolom hogy az van nekem , de moat nem ez a lényeg ) elmehetek már egyedül is vagy még kell szülö hozzá? , mert ha kell azt nem tudom hogy adom be nekik, ha nem kell akkor györbe szeretnék de en nem gyori vagyok es nem is ottani a házi orvosom ez probléma lehet ? Ha nem akkor tudnátok nekem egy jó urulogust irni aki nem akar füre fára rá beszélni mert hallotam hogy egyszerüb nekik?

2017. jan. 10. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
VIzsgálatra mehetsz egyedül, de mütéthez kell a szülö aláírása.
2017. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 év fölött ellátható vagy a felnőt ellátási rendszerben.
2017. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Persze vizsgálatra elmehetsz egyedül,beutaló nem kell,de tb kártyát,személyit vigyél és ajánlatos akár előre telefonon időpontot kérni.

Házi dokinál nem kell róla tudni,ehhez nem kell háziorvos.


Ha időpontra mész majd kijön egy asszisztens elkérik a pap8rjaid,majd behívták,bemész a dokihoz kérdezgette majd szól menj a vizsgáló ágyhoz,általában ez egy függönnyel elválasztott helység lesz,ott a doki megvizsgál,kapsz egy ambuláns lapot,elmondja mit állapította meg,mit ajánl ennyi.Lehet krémet ír csak fel majd visszarendel de lehet műtétet ajánl


Ha műteni kellene akkor kell szülői hozzájárulás,mert nem vagy 18 éves.

De ha meg is állapítja hogy műtét szükséges az téged semmire se kötlez,eldöntheted akarsz e műtétet,szólsz otthon vagy megvárod míg 18 leszel és akkor ismét elmész urológushoz és majd meg is műtetted magad.De akár szünidőre is tervezheted,megbeszélheted a műtét időpontját.

2017. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!