Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
Boseman nevű felhasználó kérdése:

Körülmetéles utan ha a hegnél bedagad az normális? (Értelmes válaszokat kérnék, akiknek volt ez a probléma)

3 napja műtötték. Gondolom a mozgás miatt dagadt be. Próbálok minél kevesebbet menni, de hát repülni nem tudok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: probléma, duzzadás

2017. jan. 12. 11:44  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem normális, az is, ha brutálisan ronda, kékes-lilás-zöldes a színe. Azért a hét második felére már javulnia kell. Három napig még vérezhet is (gondolom rendszeresen fertőtleníted).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. jan. 12. 11:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vérezni csak az első nap vérzett kicsit. Kékes lilás színe nincs.De a duzzanat 3 napja nem apad.

# 2/3Időpont 2017. jan. 12. 13:04 Privát üzenet
Ez is a műtét egyik kisérő jelensége .Semmi köze ahhoz,hogy mennyit jössz,mész .Ez a seb még nagyon friss.A varratok húzzák a sebet .

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. jan. 12. 15:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy kicsit a péniszem felfelé görbűl ez probléma lehet a későbbiekben? És ha már itt vagyok akkor egy 14.5cmes és 13cmvastagságú (a mérőszallagot körbetekertem rajta :D ) pénisz...
12 éves vagyok és a péniszem csak 13 cm és nem fehér hanem átlátszó a spermám ez valami egészségügyi probléma vagy normális ilyen korban?
Kinek van a péniszén PPP?
Ez normális? Többi lent.
Mennyire normális ez 16 éves korban?
Ez mennyire probléma? Egyáltalán normális?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!