Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Udv, az lenne a kerdesem,...

Udv, az lenne a kerdesem, hogy suru, csipo vizeletem van 1 ideje, es utana olvastam, hogy elvileg ez lehet nemibetegseg is (kanko, tripper) lejjebb bovebben?

Figyelt kérdés
Szoval,akkor is lehet nemibetegseg,ha a tunetek elott kb 1 honapja nem volt szexualis kapcsolatom? Orvoshoz sajnos nem tudok perpill elmenni,mert kulfoldon tartozkodom.A csipo vzelet pedig majdnem 2 hete kinoz. A valaszokat elore is koszonom

2017. jan. 13. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladásod van vagy átfáztál valahol,jártam már hasonló cipőben,én mentem a dokihoz,kiírt gyógyszereket és azotta semmi bajom, mindenképpen az orvost ajánlom,ha nem megysz időbe,lehet később súlyosabb lesz,és akkor bizony már késő lesz:/
2017. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Irány az urulógia
2017. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz

Ez súlyos

2017. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vegyél mindenféleképpen gyógyszert
2017. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Üdv!

Természetesen égő,csípő,vizelet szexuális kapcsolat létesítése nélkül sem kizárt,ez olyanoknal is előfordulhat akik még soha életükben nem szexeltek

Tehát javaslom hogy menj orvoshoz,egyik ismerősöm is hasonló helyzetben volt,majd kiderült hugyuti betegsége van,amit megis műtötték,szval ha nem akarsz műtő asztalon feküdni,inkább menj el dokihoz:)

Sok szerencsét!

2017. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért kell rögtön erre gondolni?

Miért nem lehet elsősorban a legkézenfekvőbbre gondolni, hogy felfáztál, azaz bakteriális húgyhólyaghurutod van?

Amire meg antibiotikum kell, szóval fordulj orvoshoz! Ami gondolom külföldön is van...

Csak mielőtt még nagyobb bajod lesz, mondjuk ráhúzódik a vesédre és lesz egy vesemedence gyulladásod, amivel meg még akár kórházba is kerülhetsz...

2017. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Már aval eleve hülyeséget mondtál hogy orvoshoz nem mész mert külföldön vagy

Nos azt ajánlom menj el mindenképpen egy dokihoz ha nem akarsz hugyuti betegségekkel kórházban feküdni

Üdv

2017. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,legfokepp,hogy normalis valaszokat kaptam,az utolsonak...nem.unios orszagban vagyok...szal 1 vagyon a vizsgalat,de nem sokara megyek haza es irany a doki. Megegyszer koszonom,mentek a zold kezecskek
2017. jan. 13. 14:54
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt már hasonló

Én azt tettem hogy befekudtem a meleg ágyba, ittam forró teát és utánna már nem volt csípő érzés pisilni

De a férfiaknál lehet máshogy van:/

Próbáld ki

Ha nem,irány az urulógia

2017. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nos,egyetértek itt mindenkivel,ez nem vicc,mindenképpen kezeltesd ki magad, jobbulást!
2017. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!