Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A borotválkozás mentén begyull...

A borotválkozás mentén begyulladt az arcbőröm és néha viszket is, nem múlik magától. Mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Kozmetikus azt mondta, hogy tesztoszterontartalmú krém kell, de az csak receptre van és nem szeretnék bőrgyógyászaton várakozni, plusz ha lehet az extra tesztoszteront is elkerülném.
2017. jan. 18. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
En elmennek egy patikaba, megkerdeznem, hogy milyen fajta kremet tudnak ra ajanlani (sztem cink-oxidos, alkoholos sebosszehuzo kremet fognak ra ajanlani). Ha magisztralisan (a gyogyszeresz kesziti a patikaban) kered, hogy keszitsek el, akkor szerintem max 500-600 Ft-ot fogsz egy szep nagy adagert fizetnj, persze megveheted a dm-ben a VerMix nevu mixturat is csak ugyanaz a cucc (par dolgot valtoztattak rajta es ugy nem annyira hatasos) 1700Ft volt Nekem a multkor. (Egy este alatt nekem egyebkent nagyon szepen leszaritja a pattijaimat)
2017. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!