Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem az a bajom, ha egyáltalá...

Brinier Turnip kérdése:

Nekem az a bajom, ha egyáltalán baj-e ez, hogy nekem a péniszemmel egyetlen egy gond van, hogy merev állapotban nem tudom makk alá felhúzni, ha fel is tudom, akkor nem tudom huzogatni, mert a makk alól nehezen jön ki a fitymám. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fitymaszükületed van. Menj el egy urologushoz az majd megmondja a megoldást.
2017. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TR75 ***** válasza:

Ez lehet fitymaszűkület vagy rövid fitymafék (esetleg a kettő együtt).

Urológushoz menj el, ő megmondja, mit lehet tenni.

2017. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából semmi bajom vele, mindent rendesen elvégzek, nem fáj, se semmi.. csak hogy ez normális-e.. 16 éves vagyok.
2017. jan. 21. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Szexben fog zavaró lenni. Urulógusnak látnia kéne, minél hamarabb annál jobb.
2017. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TR75 ***** válasza:

"merev állapotban nem tudom makk alá felhúzni, ha fel is tudom, akkor nem tudom huzogatni, mert a makk alól nehezen jön ki a fitymám"

Ez fitymaszükületre utal. A kérdés az, hogy amúgy a tisztálkodásban jelent-e gondot, és hogy okoz-e bármi egyéb dologban (ha érted a lényeget) problémát. Ha mindkét esetben a válasz az, hogy nem, akkor nincs további teendőd.

2017. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Önkielégítésnél nem okoz gondot, csak annyi, hogy ugye nem húzom teljesen le a makk alá. Tisztálkodásban nem tudom mi gondnak kellene lennie. Valahol olvastam azt is, hogy ez normális mert vannak ilyen fajtájú péniszek, és olvastam azt is, hogy enyhe fitymaszűkület. Mert nyugodt állapotban, és félig "felálló" állapotban simán fel tudom húzni makk alá bőven.

Csak teljes erekciónál nem.

2017. jan. 21. 23:53
 7/14 TR75 ***** válasza:

Mutasd meg egy urológusnak. Valóban, minden egyes férfié más és más, tehát ő meg tudja mondani, hogy mit kell tenni (ha kell egyáltalán).

Minden eset egyedi.

2017. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De olyan cikinek tartom, szüleimnek szólni ilyen ügyben, és ja.. tökre kellemetlen dolog ezt másokkal megosztani.
2017. jan. 22. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Szülő nélkül is elmehetsz, már nem vagy kisgyerek.

Suli után elmész, a doki megvizsgál, ha pedig picit komplikáltabb a dolog(az sem veszélyes!!!!), akkor szólsz a szüleidnek, akik büszkék lesznek rád, hogy ilyen bátor voltál, felnőttként viselkedtél!

Ha pedig semmi extra, akkor megmarad a saját titkodnak.

2017. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Esetleg valami kenőcsöt, vagy valami tanácsot a fitymám tágulására?

Nem lehet? Mert szerintem az lesz a baj, hogy picit szűk.

2017. jan. 22. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!