Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől kell naponta 30x wc re...

Mitől kell naponta 30x wc re jarnom pisilni?

Figyelt kérdés
19eves fiu vagyok. Reggel 7kor megiszok egy kavet es vagy 5x megyek pisilni tőle.10-11oraig. Aztan nem is merek egesz nap inni merr jo egg mi lenne mar. Egesz nap szinte minden oraba megyek a mellek helysegbe mikor fel vagyok fazva akkor meg plane..ez mitol lehet?? Valaki tud segiteni? Ne annyit irjatok hogy mennyek orvoshoz mert voltam..irt is saballot de akkor is sokszor megyek. Köszönöm a rendes valaszokat!
2017. jan. 22. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltál? Volt rendes kivizsgálásod?

Ha nem, akkor menj el egy normális szakorvoshoz, aki csinál rendes és mindent átfogó kivizsgálást. Lehet, hogy pont egy rosszat fogtál ki.

2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik fiú osztálytársam kb másfél litert megiszik suliban, ő szinte minden második szünetben megy pisilni (ezt azért tudom mert mindig hangosan megkérdezi a fiúktól hogy ki megy még wc-re...). Esetleg próbáld meg, hogy nem iszol reggel kávét, az talán segít. Meg más gyógyszert kipróbálni esetleg.
2017. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!