Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros, ég és áll mint az...

Piros, ég és áll mint az állat. Help?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ma sikerült meghúznom a nyakam elég szépen. Gondoltam, hogy égetős sportkrémmel bekenem estére, hátha segít.

Na ezután elfelejtettem kezet mosni és nekiálltam fényezni a bohócot. :')

Ez már kb 2 órája volt és azóta piros, ég és áll mint az állat. Nem tudok vele mit kezdeni... mostam, fényeztem, szódabikarbónás vízbe nyomtam és a klasszikus, hogy a hűtőben volt egy doboz tejföl és hát tettem amit tennem kellett....

Kicsit enyhült, de még mindig elég meleg a helyzet és már-már szinte érzem (és lassan látom is) ahogyan megdobban az ér...

Valami maszek orvos válaszát várom, mert nem akarok vele bemenni az ügyeletre, mert félek, hogy esetlegesen le kellene szívni (kivétel ápolónő) vagy vágni. Kérlek valaki segíts mert már lassan kicsordulnak a könnyeim. :')



2017. jan. 27. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Pusztulj aludni hülyegyerek, holnap még iskola van.
2017. jan. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz és nem csak kitaláltad, akkor ne tegyél rá semmi hülyeséget mint pl a tejfölt, hanem csak mosd le magad tiszta, bő vízzel jó alaposan, ha lehetséges kicsit hosszabb ideig áztatva. Egy idő után csillapodnia kell.
2017. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Levágni biztos nem fogják.
2017. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!