Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért muszáj a férfiaknak...

Miért muszáj a férfiaknak állva pisilni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem muszáj,csak így kényelmesebb.
2008. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
nem muszáj, de szerintem jó nekik, mert nem kapnak el olyan fertőzéseket, amiket a nők a koszos wc ülőkétől
2008. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

...mondjuk, ebben van valami....

Még egy igazságtalanság, amely a férfiaknak kedvez.....:))

2008. okt. 9. 21:35
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem nekik kell a Wc-t kitakarítaniuk. És a wc környékét sem. Egyáltalán nem higiénikus, hogy így csinálják, plána ahol gyerek van és piszoár meg nincs.
2008. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, próbáld csak ki: amint megmondod a párodnak, holnaptól ő takarítja a WC-t, rá fog ülni! Nálunk bevált :-D
2008. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen gond , hála anyósomnak aki már kiskorától rászoktatta a páromat hogy üljön rá pisiléskor a wc-re mert nem fog utána állandóan takarítani.
2008. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy igazi férfi állva brunyál és kész.
2008. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Jó, az utolsó válaszoló pasi volt, gondolom :)) Nincs is ezzel semmi baj, igazi férfiak vagytok, de mi "igazi

" nők meg takarítjuk utánatok a hugyos budiülőkét...:((( Én már nem egyszer "belehuppantam", mert nem voltam elég óvatos.

Lényeg, hogy ha így érzik a férfiak, pisiljenek állva (nem kell "nagyzolni", nyugodtan közelebb lehet állni a kagylóhoz :))), illetve takarítsák le maguk után a mellékhelyiségben található tisztítószerrel, papírtörlővel. Én inkább csak ennyit várnék el, nem azt, hogy ülve pisiljen.

Köszi a válaszokat!

2008. okt. 10. 10:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az! "Igaz férfi állva brunyál". És összebrunyál mindent, mert képtelen belecélozni a kagylóba. Húgycsöppös a csempe, a tartály, a vécétető, az ülőke, a perem, a padló... Igazi férfiak... Még jó, hogy az én párom megtanult célozni, nem csak fröcsög szanaszét, mint a vízköves zuhanyrózsa.
2008. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem vagyok egyedül a problémámmal....:))

Nyilván nem ezen fog tönkremenni a házasságunk, de elég bosszantó...

2008. okt. 10. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!