Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom édesapjának voltak...

A párom édesapjának voltak problémák a spermájával mielőtt ő megszületett, vajon ez örökölhető? Már egyszer sikerült teherbe esnem csak sajna elvetéltem. Elküldjem egy vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem örökölhető, bár ebben nem vagyok biztos. Ha régóta próbálkoztok, akkor a nőgyógyász szokott adni beutalót andrológiára, az én férjem is volt, bár szerencsére nála nem volt semmi gond. Viszont ha sikeresen teherbe estél 1 év próbálkozáson belül, akkor nem valószínű, hogy probléma lenne vele.
2008. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy örökölhető a probléma,de nem biztos,hogy örökölte hiszen már voltál terhes.De lehetett az oka a vetélésnek az,hogy nem megfelelő volt a megtermékenyítő sperma.De lehetett az is hogy az első terhességek gyakrabban végződnek vetéléssel a statisztika szerint.Tehát lehet hogy mégiscsak jó volt a sperma.De ha biztosat és gyorsan szeretnél tudni,akkor menjetek el vele egy vizsgálatra,mert biztosat csak az mondhat.És akkor mindent bele!
2008. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem viszont nem ártana elküldeni a párodat egy részletes sperma kivizsgálásra. persze ha hajlandó rá! Függetlenül az édesapja problémájától ebben a stressztől teli világban egyáltalán nem lehet benne biztos egy férfi sem hogy a spermájával nincsen semmi gond. nem mondom hogy a sperma minősége miatt vetéltél el, de sokszor az is megesik hogy pont egy olyan sperma ér oda és termékenyíti meg a petesejtet, amely nem teljesen egészséges, és az embrió valamilyen hibás gént hordoz, ezért vagy még olyankor elhal amikor nem is tudod hogy terhes vagy, vagy pár hónaposan. durva leszek,pedig gondolom milyen rossz lehetet átélni hogy elvetéltél, de talán az nem is lett volna egészséges magzat. vizsgáltassátok ki magatokat, mostmár olyan komoly szinten kitudják analizálni a spermák minőségét,mennyiségét és alakját hogy rögtön többet tudtok, hogyan tovább. még ha van is valamilyen öröklött hajlam, az inseminációval szerintem kiküszöbölhető, és nagyon hamar teherbe tudsz esni. sok sikert!
2008. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!