Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van valószínű...

Fitymaszűkületem van valószínűleg, lehet valamit kezdeni vele anélkül hogy elmennék orvoshoz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megvolt az első együttlétünk ( nem szeretkezés, hanem ilyen petting féle) és szerintem megbizonyosodtam, hogy nekem fitymaszűkületem van izgalmi állapotban. Ez annyit tesz ki nálam, hogy a makk alá tudom maximum lehúzni és szorítja is egy picit, és ez kellemetlenné tette magát az aktust számomra. Nem szeretnék körülmetélést mert alapjáraton nagyon érzékeny vagyok és nem bírnám ki a folyamatos érintkezést és nagyon gáznak is találnám ha ilyennel mennék el orvoshoz. Van bármi lehetőségem?

2017. febr. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Elso te idióta inkább aludj!

Menj el orvoshoz, szerintem meg kell picit vágni es jo lesz :)

2017. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért pontoztátok le az elsőt? Nagyon szellemes volt!

Kedves kérdező, menj el orvoshoz, mert ez nem olyan mint egy influenza, hogy gyógyszerrel is egy hét, gyógyszer nélkül meg 7 nap, és elmúlt. Ez nem múlik el magától. Gondolom már nem 12-14 éves vagy, mert addig lehet nyújtással otthon kezelni. Talán kenőcs segíteni fog még, de ezt is csak orvos írhatja ki. De szerintem a műtétet nem úszod meg.

2017. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eroltetessel lemegy mereven is a fityma? Nem kell ide orvos hagyjuk mar, napi tornaztatas, es megjavul.
2017. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a makk alá tudod a fitymád húzni ha merev a péniszed biztosan nem kell metélni,arra súlyos fitymaszűkületnél van szükség.Urológushoz nyugodtan elmehetsz,beutaló nem kell.Lehet a dr. Szteroidos krémet írna fel.Vagy otthon meleg vízben óvatosan tornáztasd vagy sikosító segítségével a fitymád
2017. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!