Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mar nagyon irrital, nit...

Mar nagyon irrital, nit kezdjek magammal? 16f

Figyelt kérdés

Rengeteget Kell tanulnom, ami miatt nem jut idő beha alvásra se, nen hogy edzésre.. Viszont szükségem lenne rá.. Nagyon. Egy barát barátnőm folyton arról beszél, hogy ez neg az milyen helyes, meg izmos neg stb, és nar meg orulok hogy engem számba se vesz mar szinte..

Nar negpeobaltam tanulas mellett edzeni, de romlani kezdtek a jegyeim, vagy epp aludni nem tudtam, igy gyengén teljesítettem nappal a suliban, edzeni meg mar nem is tudtam par nap után.


2017. febr. 3. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el,hogy egy darabig ritkábban tudsz eljárni edzeni,most a tanulás a legfontosabb.Mit érdekel ennyire ,hogy mit mond az a csaj,csak a barátod,nem?És kérlek ha máskor kiírsz egy kérdést,előtte vedd le a kesztyűdet.
2017. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd amikor te egy valamirevalo komoly vallalatnal dolgozol vezeto pozicioban, a masik srac meg autot mos a benzinkuton akkor nem fogod banni, hogy te inkabb tanultal. Dugni utana is tudsz :)
2017. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# ok. Nem volt rajtam kesztyű.. Hazafelé utaztam a buszon, és razkodott.

#2 hm, okes :)

2017. febr. 4. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:

be tudod illeszteni, ha akarod

ha jól csinálod, még dob is az eredményeden szerintem

17/f

2017. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!