Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen az egészséges sperma?

Milyen az egészséges sperma?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, mivel ma egy maszturbáció után, jobban szemügyre vettem a dolgot.

A színe sokkal fehérebb volt, mint a törtfehér, azonban nem mondanám hófehérnek. Nem volt maximálisan folyós, szóval úgy ahogy tartotta a formát.

Először szagtalannak véltem, de amikor nagyon közelről szagoltam, mintha enyhén az a műanyagos aromája lett volna. De tényleg nagyon közel kellett tegyem az orrom. Ezt sem nevezném zavarónak.

Most jön a picit durvább rész.. az íze

Nem mondom, hogy ez az első alkalmam, de szerintem majdnem minden férfi kísérletet tett már rá.

Szóval az íze egyáltalán nem kellemetlen, de mintha enyhén sós ízt éreznék.

Maga a mennyiség kb. egy kólásüveg a kupakjában férne el. (Azelőtt kb. 8 órával volt maszturbálás)


Ez átlagosnak mondható?

Csak mert láttam már a filmekben szinte sárgás színű spermát, akkora mennyiséggel, amit én még 2 éves öntartóztatás után sem tudnék produkálni.



2017. febr. 13. 11:27
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
86%
Nagyjából fehér, kissé kocsonyás állagú, igen kb. kupaknyi mennyiségű valami. A filmekkel ne foglalkozz. Az nem igaz.
2017. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
83%
Ja, az íze. Állítólag a táplálkozással befolyásolható. Talán még tanulmány is van róla.
2017. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Analizálásod átlagosnak mondható .Ezek kissé változhatnak .

Filmekben a látvány miatt nagyon trükköznek .

Hogy mennyire egészséges,azt labor tudja kimutatni .

2017. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az nagyon is egészséges spermiumra jellemző. Mind színét, szagát, állagát és mennyiségét tekintve. A kérdésed így inkább válasz lett, mint kérdés. Hátha valaki eddig nem tudta, hogy kb ilyen... :)
2017. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól is függ. A te korodban 3-6 ml átlagban, fehéres, de nem egyenletesen, mivel minden mirigy váladéka megtalálható benne az egyes mirigyek kiürülési módjának és sorrendjének megfelelően (Cowper mirigyek, prosztata, ondóhólyag a spermiumok tömegáével és az összekötő csőrendszer nyálkahártyája által termelt anyagok). Só nyilván található benne, mint minden testfolyadékban. A színe valójában attól is függ, hogy milyen színű háttér előtt vizsgálja az ember, hófehér háttér előtt lehet enyhén sárgás a benne is kiválasztódó bilirubin epefesték miatt (ez adja a vizelet meg a vérplazma sárga színét is). A szaga enyhén halszagra hasonlít (aromának nem nevezném), mert nitrogén tartalmú amin-típusú vegyületek találhatók benne (spermin). Ha mikroszkóp alatt 100-150 x-es nagyítással nézed, akkor nyüzsögnek benne a spermiumok. Az állaga valóban enyhén zselés, mert található benne egy alvadóképes fehérje, ami kiürülés után kissé kocsonyás állagúvá változtatja az ejakulátumot, de ez fél óra alatt elfolyósodik és megszűnik a kocsonyás állag.
2017. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!