Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy maszturbálá...

Miért van az, hogy maszturbálás után egy-másfél órával ha merevedésem van, akkor kellemetlen, fájó érzés van a péniszemben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmusnál túlpumpálja a szíved vérrel a farkadat, a véredények megtelnek és megfeszülnek, tulajdonképp meghúzódnak... és ugye az nem egy kellemes dolog. De ezek szerint rendesen feláll a farkad, ha majd nem fáj, akkor aggódj :D
2008. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:D

kemény, mint a rambo3:P megnyugodtam:)

2008. okt. 10. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert lehet kicsit brutális vagy .

Az első válasz ha helyes, akkor szar dolgod van, mert ha kapcsolatod lesz egy nővel akkor is fog fájni orgazmus után..

Nem lehet hogy kicsit elsokallod ezt a dolgot, pl nem naponta kéne csinálni.

És ha lenne normál kapcsolatod?? -ha mondjuk már 18 vagy??

Ha fiatalabb vagy, akkor az a baj, hogy nem fejlődtél ki eléggé.

2008. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 és fél vagyok...amikor lánnyal voltam, utána is volt ilyen, de akkor ennyire nem...csak mikor magamnak csinálom...durván csinálom?? egyáltalán nem fáj, mikor magamnak csinálom, azért fura, hogy azután egy-másfél órával jobban....na majd figyelem, hogy amikor a barátnőmmel leszek, utána milyen lesz...mert most jelenleg nincs...
2008. okt. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!