Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi nemi szerv gyulladás,...

Férfi nemi szerv gyulladás, kihez lehetne még vele fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


1 hónappal ezelőtt vörös foltok jelentek meg a nemi szervemen, pontosabban a makk részen. Elmentem vele a bőrgyógyászatra, ahol azt mondták, nem látnak fertőzésre utaló jelet, de felírtak egy krémet, amit a patikában kevertek ki. Eltelt 2 hét, némileg javult, de nem múlt el, és még mindig megjelennek a vörös foltok, ráadásul most már ég a húgycsövem és a hólyagom is.

Tegnap voltam urológián, ahol azt mondták, hogy ez gyulladás, bőrgyógyászatra tartozik, menjek oda, nem tudnak segíteni, de azért egy vizeletmintát adjak, hátha bakteriális fertőzés is van a háttérben, de a gyulladással nem tudnak mit csinálni.

A bőrgyógyászatra nálunk elő kell jegyeztetnie magát az embernek időpontra, és március 14-re kaptam, ami még 1 hónap. Próbáltam maszek orvoshoz bejelentkezni, de oda is 3 hetet kell várni.

Megyeszékhelyem lakom, és kicsit szánalmasnak tartom, hogy ha az ember beteg, akkor akár is el pusztulhat, nem foglalkozik vele senki, vagy ide oda küldözgetik csak.

Mit tudnátok javasolni ilyen eseteben?



2017. febr. 14. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hazi orvostol kerj beutalot " surgos" felirattal, es akkor rogton fogadnak! Legalabbis nalunk igy mukodott, hatha nalad is! Sok sikert es jobbulast ;)
2017. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

"Mit tudnátok javasolni ilyen eseteben?"

Szavazz az egészségügy helyzetének javítása helyett stadion-építőkre!

2017. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamillát inni és borogatásra is. Kerűld a szappant válts mósóport, öblítőt, esetleg műszálas ruhákat.
2017. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem muszáj időpontra menni, sürgős esetben leülsz, és vársz, rászánod a délutánt. De választhatsz másik szakrendelőt is, hátha van előbbi időpontjuk.

Gyógynövényboltban és gyógyszertárban vehetsz húgyúti fertőzésre gyógyfüveket és abból készült teát ihatsz addig is, sőt ülőfürdőt is csinálhatsz belőlük egy lavórban.

2017. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

"de azért egy vizeletmintát adjak, hátha bakteriális fertőzés is van a háttérben"


És az negatív lett?

2017. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Hasonló bajom van, nekem az előbörön vannak kis kiütésszerű dolgok.

Azt vettem észre, hogy a szappantól nagyon durva lesz. A babamosógéltől jobb. Az intim mosdógéltől sokkal jobb.


Bőrgyógyász és urológus is látott, vettek mintákat, minden negatív.


Érzékeny a bőröm állítólag, azért.


Kamillatea mintha segítene.

2017. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sajnos nálunk csak 1 bőrgyógyászati szakrendelés van, amire még beutalóval is időpontot adnak. Mikor először mentem, akkor voltak ott olyanok, akik időpont nélkül érkeztek, úgymond sürgős problémával, de mindenkit elküldtek, mert nem volt időpontjuk. :/ Más szakrendelőknél be lehet ülni és várni, pl fül-orr-gégészet, stb, de a bőrgyógyászaton ezt valamiért nem engedik, simán elküldenek.

Az urológiára holnap korán reggel megyek vissza az eredményért, mert ma a munkám miatt nem tudtam menni, és mivel nem rég 1 hétig beteg voltam, a cégnél nem nézik jó szemmel a hiányzást, főleg, hogy nem rég óta dolgozom náluk. Természetesen a rendelések max délután 2-ig vannak, így esélyem sincs munka után odamenni. Szerencsére holnap később kezdek.

Próbáltam váltani tisztálkodószereket, vettem jó minőségű alsónadrágokat is, de a helyzet változatlan.

Azért is gondolom, hogy a gyulladás húzódott fel, mert a húgycsőnyílás felé egy vörös csík vezet, és az urológus is azt mondta, hogy ez is arra utal, hogy bőrgyógyászati probléma.

2017. febr. 14. 09:14
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Következőt tanácsolnám.

Mivel visszamész az urológiára,megkéred a dokit ott,hogy utaljon a bőrgyógyászatra,és szívekedjék ráírni,sűrgős.

Ezt nem fogja visszautasitani a bőrgyógyász kolléga .

Ezt az urológus is megteheti,sőt meg is kell tenni neki .

Nála kezdődött a vizsgálat,nem lettél gyógyult,tehát ez nem lezárt még .Minden számítógépen fut,a bőrgyógyász is mindent fog tudni,csak el kell neki olvasni .

2017. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap akkor beszélek az urológussal, mert így én sem kívánok 1 hónapot még várni.
2017. febr. 14. 11:51
 10/17 anonim ***** válasza:

dubitus nevű felhasználó válasza:


"Mit tudnátok javasolni ilyen eseteben?"

Szavazz az egészségügy helyzetének javítása helyett stadion-építőkre!


Szánalmasan ostoba vagy.

2017. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!