Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és furán néz...

16 éves vagyok és furán néz ki a péniszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta megvan ez a probléma, úgy néz ki a kis aranyos hogy a jobb oldalán mintha valami daganat lenne és nem szimmetrikus. Régebben azt hittem hogy ez majd elmúlik, de csak nem akart. Először bár kínos volt megmutattam anyukámnak aki szintén nem tudta hogy mit tegyen vele ezért elmentünk orvoshoz. :( Mondani sem kell az egész nagyon kínos volt, lehet fura de bíztam benne hogy az orvos egy idős bácsi lesz de szerencsétlenségemre egy fiatal huszonéves nő volt... alapból nem túl nagy a péniszem, 5 cm ha feláll akkor is csak 11. A doktornő össze-vissza fogdosta vizsgálgatta nekem meg persze hogy felállt közben úgy elszégyelltem magam tiszta vörös lettem a doktornő meg elnevette magát... de nem is ez a baj hanem hogy azt mondta hogy nem tud vele mit csinálni azt mondta hogy ennek ilyen az alakja ezzel együtt kell élnem... de nagyon undorítóan néz ki lassan már alsónadrágban fürdök mert rosszul leszek ha ránézek...

Van még valakinek hasonló problémája esetleg? És ha igen akkor ti hogy álltok hozzá és van rá megoldás amiről a doktornő talán nem tudott?..

kérlek segítsetek úgy érzem így soha nem lesz barátnőm



2017. febr. 14. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Oszd meg velünk is hogy néz ki! Egy fotót róla mutathatnál, ha már vetted a bátorságot és kiírtad. Egyébként az ember nem undorodik a saját testétől!
2017. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nézesd meg másik orvossal is
2017. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Sz@rd le.

Nekem se tettszik az enyém a b. nőm meg meg van őrülve érte.

Egyébként is hogy idézzek a kedvenc filmemből:

Ami nem megy csípőből, azt megoldjuk nyelvel :)

2017. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél már fel róla egy képet, képfeltöltésre névtelenül. Nem tudom elképzelni.
2017. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Semmit ne tegyél. Ez ilyen marad.

Senkinek nem szimmetrikus a pénisze, mellesleg kicsit nekem is dudorodik egyik oldalt. És??

Valakinek pedig görbe. Látványosan. Mégis tudja használni és nem undorodik magától.

2017. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

keress fel egy pszichológust és beszélj vele erről.

Nem hogy nem gáz pszichológushoz járni. Az a gáz ha valakinek baja van és nem foglalkozik vele.

2017. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én akkor is undorodom tőle egyszerűen nem érzem magam teljesnek ezzel az izével rajta.

Nem merek róla képet feltölteni már így is szégyellem hogy beszélek róla.


Már lassan ott tartok hogy megpróbálom levágni róla és akkor majd begyógyul és végre vége lesz ennek az egésznek.

Teljesen megöli az önbizalmamat, nem tudok semmilyen lánnyal a következő szintre lépni mert félek hogy megijedne ha meglátna meztelenül.

2017. febr. 14. 14:17
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem is az a legjobb megoldás, ha nem akarod megmutatni mi az a probléma ami miatt írtál, hogy fogod magad és házi körülmények között levágod róla a problémás részt. És akkor szépen elfertőződik, és vagy le kell vágni teljesen, vagy lerohad magától. És akkor tényleg nem lesz és nem is kell barátnő.
2017. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha az orvos semmi kórosat nem talált, akkor próbáld meg elfogadni! Sok fiú van, akinek nem tökéletesen egyenes vagy nem tökéletesen szimmetrikus.
2017. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet privátban, kétlem hogy olyan szörnyű lenne. ..17f
2017. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!