Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Estére pelenkát viselek. Most...

Estére pelenkát viselek. Most nagy választás elé állok. Mit tegyek? Nappalra is hordjam vagy katétert rakassak fel amit nagyon nem akarok.18f

Figyelt kérdés

Többször írtam már erre a fórumra, nekem van gerinc csontosodási "problémám" (csak egy hártya van csont helyett a gerincvelőmön, emiatt emelni is óvatosan szabad, külsőre semmi nem látszik, általában helyesnek mondanak) ami azzal jár, hogy nem tudom kontrollálni rendesen a pisimet, este egyáltalán, reggel pedig voltak nagyon kicsi baleseteim.


Három napja arra ébredtem, hogy fáj a hátam, fáj a vesém, és majdnem beledöglök. Ügyeletet hívtunk, és kiderült hogy vesekövem van. Nem múlt a tünet, így bekerültem a sürgősségire, ahol adtak vénásan görcsoldót, megröntgeneztek, és kb 12 órán belűl szerencsére távozott a kő. Az oka az volt, hogy NEM ittam szinte semmit, pont a balesetek elkerülése végett. Az orvos utasított, hogy igyak, azonban most hogy iszom, nem tudom reggel sem kordában tartani a pisimet. nagyon ciki és nagyon szégyellem. Mit tegyek? A háziorvosom folyamatosan viselhető katétert javasolt, amit én marhára nem akarnék, az nagyon de nagyon nem. Azonban 18 évesen visszakerülni pelenkába folyamatosan, elég ciki. mit mondok a barátaimnak akik nem tudják mi van velem? Ráadásul meleg vagyok, amit szintén nem tud senki, és nem hiszem hogy valaha találnék olan fiút aki ezt elviseli. a pelenka meg ronda. de a katétert nem akarom. nem karom hogy valami benne legyen a farkamban , valami nem odaillő, folyamatosan nyitva lenyen az ureta és hogy egy zacskó legyen rámragasztva. Inkább a halál.



2017. febr. 18. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért, az jobb, hogy egy pisi pelenka van rajtad?

Aki, meg szeretni fog, az így fogad el.

2017. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A pelenkát azt levehetem magamról bármikor, de a katétert csak orvos tudja leszedni, és nem akarok ilyen kiszolgáltatottan élni. Meg a katéter veszélyes is ha sokáig benned van, nagyon gyorsan fertőződhetsz, mindig orvosi ellenőrzésre kéne járnom. nekem az nem kell.
2017. febr. 18. 21:17
 3/16 anonim ***** válasza:

Inni kell abban igaza van az orvosoknak.

Figyelj senki sem tökéletes. Szerintem ha valaki igazán kedvel, akkor ez nem gond. Nem azért viseled, mert ez nálad valamilyen fétis, hanem mert egészségügyi gondjaid vannak. Miért kellene elmondani a barátaidnak? A párodnak megértem, de nem kell mindenkinek elmondani.. Biztos van akinek ez akadály, de ez ne vegye el a kedved. Pl. engem is ráztak le pár randi után, mert görbék a fogaim. Rosszul esett, de végül találtam olyanokat is, akik elfogadtak. Persze a te gondod egészen más, jóval kellemetlenebb, de szeretem volna bemutatni, hogy másokat is utasítanak el testi hibák miatt és másokat is fogadnak el testi hibával. Hasonló helyzetben lévő emberek társkereséséről csináltak a britek egy tv-sorozatot: Too Ugly for Love, keress rá neten..

2017. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerinrem nem olyan katétert kapnál ami "benne van a farkadban", hanem kotonkatétert, általában ilyet adnak kórházon kívűl a fertőzés elkerülése miatt. Ez olyan, hogy egy kotongumi szerű cucc van a penisen, és ehhez kapcsolódik egy cső ami elvezeti a vizeletet. Szerintem a rendes katéter rosszabb a pelenkánál, viszont ennél a kotonkatéternél rosszabb a pelenka.
2017. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Az igazi katéter fel van nyomva a húgyhólyagba,a másik végén meg elzáró szelep van .Prosztata gondokkal küzdőknek,akiknek teljes elzáródásuk van,ilyet tesznek fel .mikor érzik a hólyag megteltét leengedik a vizeletet.

Hetente szokták ezt cserélgetni.Csakhogy a hólyagban rárakódik a húgy kő,és mikor húzzák ki,a kövek végig sértik vagdossák a húgy cső belsejét .Ez nagy fájdalommal ,vérzéssel jár .Bármelyik általad mondott megoldás sem kellemes .Én azért valamilyen külső megoldást választanék

Legalább a fájdalmakat ne kelljen elviselni .

2017. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tudom mit kezdjek, de lehet pelenka lesz...
2017. febr. 18. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia, én inkább maradnék a pelenkánál mindenképp:)
2017. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én is valszeg azt fogom tenni, de azért megkérdeztem. amúgy miért? te miért?
2017. febr. 18. 22:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Van valami hasi katéter is.
2017. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
" Van valami hasi katéter is." valóban? Na nemond. Nyissanak fel téged!
2017. febr. 18. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!