Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájnak a melleim?

Miért fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, fiú és ha megnyomom nagyon fáj+ nagyobb is egy kicsit pedig nem vagyok túlsúlyos EZMI?

2017. febr. 19. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gynecomastia lesz a bajod. Semmi extra ez egyébként. Kicsit jobban megnő a mell. Orvoshoz persze elmehetsz sose lehet tudni mitől van, de többnyire csak random megjelenik.
2017. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 davidusimusu válasza:
0%

Nos a legegyszerűbb, ha minél hamarabb elmész az orvoshoz, fölösleges itt kérdezősködni, főleg ha több napja van már ez a panasz.A következő sorok csupán tájékoztató jellegűek, szóval ne ijedj meg, illetve jó ha az ember tud ilyen dolgokról!


A férfiak és nők számára egyaránt komolyan veendő, mellrákra utaló jelek:


-Dudoros, csomószerű képződmény megjelenése a bőralatti szövetekben

-A mellbimbó vagy / és a mell bőrének behúzódása

-Hónalji csomó tapintása

-Folyadék (akár véres folyadék) szivárgása a mellbimbóból

-Az emlő bőre – az ellen oldalihoz képest – duzzadttá, keménnyé, illetve pirossá válik


Remélhetőleg nincs semmi komoly. !!FORDULJ MIHAMARABB ORVOSHOZ!!

2017. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg serdülő korban ez normális, ez igaz?
2017. febr. 19. 22:34
 4/5 davidusimusu válasza:
Igen mindenképp. Nekem is volt gyerekkoromban. Még emlékszem, hogy mindig hideg kanalat raktam a bimbómra és az jól esett, illetve "csökkentette" a fájdalmat is. Mármint olyan érzetet keltett. De azért mindenképp menj orvoshoz, ha nem múlik el.
2017. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kamaszkori változás velejárója .Ezen minden fiúnak át kell esni.Aki nem esik át ,az kappan marad .Akár 1 évig is eltarthat .
2017. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!