Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez baj ilyen korban? Maszturbá...

Ez baj ilyen korban? Maszturbáció.

Figyelt kérdés

Először is, 14/F. Maszturbációnál nem rendes sperma jön ki, hanem átlátszó cucc. Későnérő vagyok, ezt kiderítettem.

Baj, hogy ilyen korban még nincs rendes spermám?

Később gond lehet? Mikor lesz rendes spermám?



2017. febr. 20. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ez semmilyen téren nem jelent problémát. Mire férfivá érsz, a színe, állaga és mennyisége is változik majd.
2017. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 20. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Először is nem vagy későn érő.Ez a korszak több évet foglal magába .Mindenkinél úgy kezdődik a dolog ,ahogy nálad .

Aztán 1-2 év is eltelik,amig igazi spermád lesz .

2017. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De, későnérő vagyok. A mutálásom sem kezdődött még el, ezért gondolom. Meg a cerka sem nagy.
2017. febr. 20. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már kijön valami, az sperma. Van benne hímivarsejt, legfeljebb kevés.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mutálás van akiknek 16-17 évesen indul csak igazán el és eleve van akinek sosem lesz férfias hangja,vékony,altiszt hangja marad.



De picit lassabban érsz ha még nincs spermád.De ez nem baj.



Akkor későnérő valaki ha a fanszőrzet későn indult meg(átlag magad,fejletteknél ez 12-13 éves kor elején,akik nagyon alacsonyak azoknál van hogy évekkel később indul be,később lesz spermájuk és amíg nem nyúlnak picit a méretük is kisebb)és spermájuk később lesz



Milyen magas vagy?

Fanszőrzeted mióta van?

2017. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
160-165 cm vagyok, fanszőrzetem kb 2-3 hónapja kezdett el nőni.
2017. márc. 3. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha csak mostanában lett fanszőröd akkor valóban későnérő vagy.


Fanszőr 12-13 éves kor legelején indul be átlag fejlettségűeknél



De semmi bajod nyugi.

2017. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyik se baj. Az se, ha még nincs "rendes spermád" és többi se. Mindenkinél máskor, más ütemben indul a férfivá érés folyamata. 14 évesen én még nálad is alacsonyabb voltam, nekem se volt nagy a cerkám, nem is mutáltam addig.

Egy-két évvel később sokat nőttem, mélyült a hangom, szőrösebb lett és nagyobb a szerszámom.

Most 185 cm magas vagyok, nincs miért aggódnod!

2017. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, és valóban kicsit későn érő vagy. Én 11 évesen masztiztam először és nekem is kevés sárgás-átlátszó anyag távozott. Akkoriban nem volt internet, ezért jó kis meglepetést okozott, hogy 12 éves koromban hétről hétre egyre több és fehérebb lett a "spermám". 13 éves koromra beállt a végleges mennyiség és állag, amit azóta is vidáman tartok. :)

37F

2017. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!