Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért megyek el ilyen gyorsan?

Miért megyek el ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Ha barátnőmmel vagyok, akkor egy perc se kell, hogy eldurranjak, illetve olyan is előfordul, hogy ha megfogja a farkam, már attól alig bírom visszatartani. Mármint visszatartani visszatudom, csak ott van rá az inger, és ha ki is húzom, folytatni már akkor se tudom, mert egyből elélveznék.

Eddig csak vele fordult elő ilyen, az előző barátnőimmel nem, kiverni meg nem napi hatszor teszem, főleg nem ilyen rövid ideig.

22/f


2017. febr. 20. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam egy ideje van ilyen állapot. Az esetemben már csak megszakítással védekezünk és bár jó ideje így csináltuk már, mégis mostanában jött nálam elő a probléma. Leginkább emiatt stresszelek. Most lehet visszatérünk a gumira, mert a párom nem szeretne fogamzásgátlót újra (terveznénk gyereket). Remélem ez segít a dolgon.


Én is sok dologgal próbálkozom: kiverni előtte (min. pár órával). Hátrahúzva tartani a fitymám a nadrágban. (Kevésbé érzékeny lesz elvileg, de még csak egy ideje csinálom.)


De ami a legfontosabb, mégis talán legnehezebb: fejben változni. Nekem ez leginkább a régi énemre való visszatalálás, mert nálam ez nem volt probléma.

2017. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!