Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi problémával fordulhatok...

Nemi problémával fordulhatok orvoshoz szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés

Tavaly töltöttem be a 18-at, két gondom is van: fitymafék szűkület és valami érintkezésnél csípéssel járó bőrbetegség a makkon..


Már gyermekkorom óta küzdök mindkét problémával. Még mindig szűz vagyok, mivel így képtelennek érzem magam a szexhez és nem akarok kínos helyzetbe kerülni az előbb felsorolt két dolog miatt..


Kezdem unni a "mikor lesz már barátnőd?" kérdéseket, szóval itt az ideje lépni valamit. Ezt viszont szülők tudta nélkül akarom elintézni. (ha erre eddig valaki nem jött volna rá abból, hogy gyermekkorom óta még mindig megvan mindkét gond)


Ilyesmi válaszokat, hogy például ezt nem szabad szégyellni a szülőktől nem várok, a kérdés nem erre vonatkozik, plussz az életben nem leszek képes ilyesmivel szülőkhöz fordulni, soha.


(+Esetleg megoldható az ilyesmi itthoni módon?)



2017. febr. 20. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
18 éves vagy, miért ne lehetne intézni a szülők nélkül?
2017. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Elmultal 18,termeszetesen elmehetsz dokihoz szuloi engedely nelkul. Urologus tud kivizsgalas utan velemenyt mondani es kezelest javasolni. Mielobb menj el!
2017. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"fitymafék szűkület".Most akkor rövid a fitymaféked vagy elírtad és fitymaszűkületed van?

Ahogy elöttem is írták,nagykorú vagy,nyugodtan meglátogathatod az orvost egyedül,a szülők tudta nélkül.

2017. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdésben fel akartam tüntetni, hogy mivel nem fordultam orvoshoz a problémákkal kapcsolatban, hülye is vagyok hozzájuk, így lehet, hogy egyáltalán nem jó szakkifejezéseket használok :D Köszi a válaszokat
2017. febr. 20. 21:35
 5/6 BN.94 válasza:
100%
Egyedül elmehetsz orvoshoz,senkinek nem kell tudnia rólla. Felesleges éveken át szenvedned ha egy 20 perces kis műtéttel ellehet intézni.(fék metszés,metélés) és az egész procedúra max 3-4 órahossza, el is engednek haza utánna. Csak bátran! :)
2017. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy elmehetsz egyedül, egyedül már 14 éves kortól el lehet menni urológushoz,csak annyi hogy 18 éven aluli esetén ha műtétre van szükség a szülőnek kell hozzájárulni a



De menj el nyugodtan urológushoz,beutaló nem kell.Ha műtétre lenne szükséged jobb ha a műtét idejét szünidőre teszed mert az első 2 hét alatt némi kellemetlenség adódhat,vissza is léphetsz a műtéttől ha meggondoltad magad.

2017. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!