Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék szakadásra gyanakodv...

Fitymafék szakadásra gyanakodva tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelott valoszinuleg elszakadt a fitymafekem. Utanaolvastam a dolognak, majd betadine- es neogranormon kenocsoket alkalmaztam a 2. nap ota. Felek, hogy rendbe fog e jonni igy, vagy lesz e valami kovetkezmenye ha meggyogyul magatol. Az a helyzet, hogy nem is a mutettol felek, hanem, hogy meg tudnam e titokba csinalni. Elmultam 18., szivesen megcsinaltatnam, hogy ne legyen baj, de felek, hogy nem sikerulne titokban. Tanacsokat varok, koszi :)

2017. febr. 21. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, és ennyire idióta? Miért nem mész orvoshoz, de most komolyan? Csak mert cikinek tartod, hogy jajj a fütyiddel mész orvoshoz? Hidd el, kibírod a "megaláztatást" mert lehet, hogy ha elrontasz valamit akkor egész életedbe iszod majd a levét. Menj orvoshoz.
2017. febr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te teljesen hulye vagy. Attol felek, hogy szuleim elott derulne ki. Nem attol hogy bemegyek es lecsekkolmak. Nyugodtabb is lennek ha egy orvos megnezne, de meg egy fel evig itthon lakok, es nem akarnam hogy megtudjak az itthoniak.
2017. febr. 23. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye vagyok, de legalább nem annyira beteges, hogy ilyet szégyelljek a szüleim előtt. Már csak azért sem, mert szerinted kicsi korodban ki tartotta rendben azt a környéket? Mert nem te.
2017. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!