Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolaorvosi vizsgálat lesz...

Iskolaorvosi vizsgálat lesz holnap nálunk. Idén tényleg megnézik a péniszünket is?

Figyelt kérdés
Ma szólt az oszt.fő, hogy holnap minden fiu úgy készüljön, hogy iskola után tovább kell majd maradni mert az iskolaorvos mindenkit megvizsgál. A nyolcadikosok mondták, hogy hetedikbe péniszvizsgálat is van. Ez igaz? Kicsit aggódok. Pontosan mit vizsgálnak ilyenkor és mennyi ideig tart? Le kell vetkőzni makd teljesen? Kérem főleg azok irjanak akiknél nemrég volt hasonló.

2017. febr. 21. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk októberben volt. És igen megnézte a doki azt is. Megtapogatta a heréket. A fitymát nekem kellett felhúzni. Kérdezte könnyen fel tudom e húzni. A boxer végig rajtunk maradt. Csak amikor ott vizsgált kellett letolni addig. Nekem nem volt para. Nem éreztem szégyenérzetet, de volt olyan osztálytársam aki majdnem rosszul lett annyira izgult.
2017. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
89%

Én 20 éves vagyok, de nekem az iskola orvos sosem nézte meg sem a péniszem, sem a heréimet.

Amúgy nyugi, ha esetleg megnézi akkor az csak neked kellemetlen, és legalább ha van valami gondod akkor kiderül, ne aggódj!

Amúgy én nekem kellet menni urológushoz, 2 orvosnak is mutogatnom kellet magam, túl lehet élni.

2017. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha beteg lennél, örülnél, ha valaki segítene rajtad. Most hogy megnézik, nem vagy e beteg, most fosol? De kis buta vagy, hogy finom legyek.
2017. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még nem voltam ilyen vizsgálaton azért aggódok.
2017. febr. 21. 18:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sosem nézték.
2017. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
iskolaorvos nem nézheti meg!
2017. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Akkor van gond, ha a bajszod faszi eléd térdel, mögötted meg kattan a zár.
2017. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Előfordulhat hogy megnézik,de nem biztos,sok helyen nem nézik meg,eltekintenek tőle.De nem kötelező maga a vizsgálat,tehát ha te nem akarod erőszakkal senki se fogja megnézni,de akár választott orvossal,akar saját gyerek orvosoddal vagy aki szimpi doki megvizsgáltathatod magad,sőt minden vizsgálatot elvégeztethetsz választott orvossal aki igazolja hogy elvégezte a vizsgálatokat.Van hogy csak szívatják egymást a suliba és semmi se lesz.



Nálunk csak egyszer volt rá proba középiskola első osztályában fitymaszükületi vizsgálatra,de iskola szinten senki nem vett részt rajta.Többet nem próbálkoztak be.



De kb úgy van hogy boxerra vetkőzve elvégzik az alapvizsgálatokat először(magasság,súly,lúdtalp,gerinc stb)lehetőleg egyenként és utána szólnak hogy a boxert húzd le,fitymád húzd hátra,esetleg a heréid az orvos megnyomkodja

Az már rajtad áll hogy ennek eleget teszek el.Senki nem fog erre rákényszeríteni.



Megértelek hogy kicsit izgulsz,(felnőtt férfiak idegesen mennek urológiára és nagyon kevesen is mennek,holott 90% hogy férfi lesz az orvos,aki előtt kevésbé ciki elővenni megmutatni),senki se szereti.

2017. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha mi volt?

Csak szívattak?

2017. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk sosem volt
2017. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!