Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kellene mennem hereviszértá...

El kellene mennem hereviszértágulatomat megnézetni?

Figyelt kérdés

Szokott a heréimben nyomo fájdalom lenni.

Még tavaly vette észre a doki de azt mondta ha nem faj akkor maradhat nem lesz semmi baj.

De mostanában szokott fájni nem sokáig de szokott.

Ha nem megyek lesz-e valami bajom, és most Mindenre kiváncsi vagyok.

18f vagyok Nem messze Egertől.


Válaszotokat előre is nagyon köszönöm.



2017. febr. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

a sajat erdekedben mondom, hogy menj el !

a ferjemnek is igen korai eveiben volt ilyen problemaja, o mar akkor jutott orvoshoz, amikor mindenkeppen muteni kellett, surgosen, es sterilitassal is riasztgattak ( ami szerencsere nem kovetkezett be).

lehet h most nem lesz bajod a kovetkezo par evben, de ki tudja. menj orvoshoz :)

2017. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, mert ez attól szokott lenni, hogy vagy valamelyik érrel van gond a herédben, vagy herecsavarodásod lehet. Az a helyzet, hogy az ember hajlamos elodázni a kisebb fájdalmakat, de elég egy rossz mozdulat és kész a baj. Mindenképp menj el urológus szakorvoshoz!(EÜ dolgozó vagyok.)
2017. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!