Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban nem tudom...

Merev állapotban nem tudom hátrahúzni a fitymát, max a makk feléig.3 éves koromban már bemetszették egyszer, mert fitymaszűkületem volt. Ismét az lehet?

Figyelt kérdés

Voltam a körzeti orvosnál.Azt mondta hogy ez normális , és hogy az első együttlétnél majd megnyúlik.Igaza van?

Egyébként 16 éves vagyok.



2017. febr. 24. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ismét az lehet. Inkább egy urológust keress fel a körzeti orvos helyett!
2017. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Urológus kellene elmenned az ő szakterülete,beutaló nem kell,egyedül mehetsz már 14 éves kortól.És nem normális hogy mereven nem megy hátra a fitymád.Menj el urológushoz lehet hogy akár egy krém használata segít majd
2017. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jártam urológusnál is,elmondtam mi a probléma.Konkrét választ nem kaptam rá.Megnézte ernyedt állapotban és azt mondta ,hogy hátul valami bőrke kicsit rövid,de még az vàltozhat mert fejlődésben vagyok.És ha szeretném azt nyáron plasztikával meglehet oldani,de szerinte nem muszáj.
2017. febr. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!