Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy mostanában egész éjjel merev a péniszem?

Figyelt kérdés

Éjjel amikor felkelek akkor mindig kemény mint a kő, és szinte egész éjjel merev. Ezt kb 2 hete vettem észre, előtte nem volt ennyire sok merevedésem.

Mitől lehet?

Barátnőm még nem volt sosem, és már nagyon jól jönne egy, valószínűleg ez is lehet az oka.


2017. febr. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Maszturbálni szoktál?Hány éves vagy?
2017. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

19 vagyok, lassan 20.

Persze, szoktam maszturbálni.

2017. febr. 26. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,csak nem az az oka,amit írtak .
2017. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális. Örülj neki, hogy ilyen jól működik és kőkeményen áll! Valószínűleg korábban is gyakran volt merev az éjszakák során, csak ritkábban ébredtél fel és tapasztaltad meg ezt a tényt. Egy fiatal férfinak többször van spontán merevedése egyetlen éjszaka alatt, amihez semmi köze annak, hogy korábban volt vagy nem volt barátnője.
2017. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az agy alvás közben többször ellenőrzi a legfontosabb testrészünk (hiszen az ösztön szerint a szaporodás a legfontosabb) működőképességét.

Nem egész éjszaka áll a farkad, csak arra ébredsz fel, hogy áll. Lehet, hogy hason alszol mostanában és megzavar.


Főleg hogy kanos is vagy (mint írtad is), nem kell aggódni, ez ilyen mindenkinél :D

19/f

2017. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szervezetedben túltengésben vannak a hormonok, magas a tesztoszteron szinted, ezért van ez.


Nekem azért mert magas már sokszor egy dögös nőtől meg a mocskos fantáziámtól már elkezd dolgozni a daru :D


Nincs ezzel semmi gond, az akkor kezdődik ha nem állna fel !


Na kívánom, hogy fogj valami fincsi sunát ;P

2017. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bár az enyém merevedne, legalább az éjszaka felében!
2020. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!