Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhatott-e varicocele...

Okozhatott-e varicocele (herevisszér) maradandó károsodást?

Figyelt kérdés

Kb. 2 és fél éve áll fent nálam a varicocele, és 1 hónap múlva fognak műteni vele. 19 éves vagyok, és csak az államon van arcszőrzetem, ott se túl sok.

Mellszőrzetem alig van. Esetleg okozhatja ezt a varicocele általi hormonhiány? Az összes osztálytársamnak van már rendes arcszőrzete.


2017. márc. 3. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább a genetikád okozza, hogy nem vagy túl szőrös.
2017. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár ez is okozhatja .A hereék termelik a tesztoszteron férfi hormont.Ez a hormon felelős a szőrzet kialakulásáért .

A hereviszér gátolja a here működését.Ha nem igy lenne,műteni sem kellene .

2017. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából a családban bátyámnak is 19 éves kora után alakult ki normális arcszőrzete. De azért gondoltam, mi van ha ez is közrejátszik? Szóval, tegyük fel, hogy ez okozta. Ha megműtenek, akkor ez helyrejöhet?
2017. márc. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!