Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélés, többi...

Részleges körülmetélés, többi lent?!

Figyelt kérdés

Több kérdésben is segítséget szeretnék kérni, részleges körülmetélésem volt március 1.én.


1) normális e, hogy még mindig duzzadt a péniszem és mikorra várhato a duzzanat eltünése?


2) normális e, hogy a varratok szúrnak, legfőképp ha valami hozzáér?


3) fitymafék is eltavolitasra kerult, a helyén sárgás 'folt' van lehet hogy genny, nemtudom. Ez rendben van (egyenlore)?


4) pénteki (március 10.) időpont nincs tul korán/későn a varratszedéshez?


5) jo eljárást végzek e, ha minden pisilés után langyos kamilla teában áztatom 10percig, majd Betadin fertőtlenítő szert csepegtetek rá, majd bekötöm?


6) sportolás mikor lehetséges majd? Konkrétan foci


Normális válaszokat kérek mert fontos, előre is köszönöm!



2017. márc. 7. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Hívd fel a dokit és kérdezd meg tőle.
2017. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

3 nap múlva az összes kérdésedre választ fog adni az orvosod.Tudom,hogy nehéz ez az időszak,de itt ezt pontosan neked sajnos senki nem tudja megválaszolni.


A duzzadás normális,2 hétbe is telhet mire "eltűnik".Persze függ a duzzadás mértékétől.


"A kötéscserék során Betadin oldatos lemosást + laza gézkötést alkalmazunk /gyógyszertárban kaphatóak /, szorosabb alsóneművel."


"Ha a fék alul át lett vágva annak helyét előnyös Neogranormon kenőccsel kenni."


"Sportolás panaszmentes gyógyulás esetén általában egy hét múlva, uszoda, kádfürdés 2 hét múlva, nemi élet általában 4 hét múlva lehetséges, ha a seb teljesen meggyógyult. Átmenetileg, pár hétig óvszer alkalmazást mindenképpen javaslunk."


"Kötés általában kb 7-10 napig szükséges, kivéve ha kis sebszétválás van –akkor a gyógyulásig."


Ennyit találtam,de te is utánanézhetsz neten.

2017. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!