Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszöm felett van egy...

A hímvesszöm felett van egy elég csúnya piros pattanásra hasonlító dolog de nincs benne semmi . Valami kis fehér dolog van ott a melletti szőr tövében de nem jön ki semmi. Mi lehet az és mit javasoltok? Orvoshoz nem akarok menni vele

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el fog múlni magától, de ha nagyon aggaszt, akkor mutasd meg valakinek.
2017. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerű kis szőrtüszőgyulladás. Nem hinném, hogy orvost igénylő dolog lenne. Nem nyomkodd és tartsd tisztán: el fog múlni.
2017. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elöszőr én is szőrtüszőre gondoltam csak nagyon bevan vörösödve és duzzadva d emég várok vele
2017. márc. 9. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán ha mutatnál róla egy fotót, érthetőbb lenne, amit leírtál. Mit lehet javasolni látatlanban a "valami-piros-valami-kis-fehér-de-nem-jön-ki-semmi"-re?!
2017. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy szortuszo gyulladás!Én egy tűvel piszkaltam meg és egy hosszú szőr szál volt bele nove!Vedd ki belőle és a helye néhány nap múlva már el is tűnik!
2023. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!