Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Feleslegesen metéltek körül?...

Feleslegesen metéltek körül? A barátomnak szűkülete volt, ugyan olyan mint nekem. Lankadtan hátrament állva egyáltalán nem. ő ilyen tágító gyűrűkkel negyed év alatt megoldotta én nekem meg bajaim vannak.19f

Figyelt kérdés
Nekem is ugyan ez volt, hogy lankadtan teljesen hátrament, de ha állt, akkor egyáltalán nem. Én sebészeti megoldást választottam, mert az orvos megmondta hogy ne higgyek mindenféle ráolvasásban, csak a szike segít. Én befeküdtem, megcsinálták. eleinte hozzáérni nem tudtam a makkomhoz, azonban mostanra bajaim vannak. Elkezdett érzéketlenné válni, és foltos kezdett lenni. ott vagyok hogy alig tudok elélvezni, mert annyira érzéketlen. hámlik helyenként, amire kaptam krémet, de így is szar. előtte a szűkület miatt nem tudtam nemi életet élni, de legalább maszturbálni tudtam, most pedig emiatt nem. az orvoshoz visszamentem, ő nem hiszi el hogy a barátomnak sikerült megszabadulnia tágítókkal, mert az a bőr nem tágítható szerinte. És szerinte a problémáim már a metélés előtte is meglehettek csak nem vettem észre. szerinte TÖKÉLETES munka. ezt mondta rá. mit tegyek? Mit tudok tenni? Lehet feleslegesen metéltek körül és lett volna más lehetőség is? És ha már megtörtént, mit tudok tenni ? ez így nagyon rossz. ez nem élet.
2017. márc. 10. 14:55
 1/5 Joe.38 ***** válasza:
48%
Hát én ilyet nem hallottam, hogy a bőr nem tágul. Orvostól meg pláne nem. Ez egy kókler. Én 13 éves koromig nem foglalkoztam a fityma szűkületemmel. Volt de nem is igazán tudatosult. Amikor tüdőgyuszit kaptam bekerültem a gyerek kórházba, ott kis fiatal 20 éves alacsony ápolónéni, látta hisz injekciót naponta kettőt combba adta és talán mivel gyerekek voltunk a fürdetésben is segédkezett. Hisz voltak ott 5 évesek, meg 6 meg 8 meg tudom is én. De lehet én is 12 voltam? Hm.. nem emlékszem. lényeg elkapta fütyit és hátrahúzta. Hát több mint furi volt, hisz addig 12 évig én se és senki se. azt monda húzogatni kell, ahogy ő. Hú így 50 fele de vissza mennék egy 20 éves ápolóhoz, hogy folytassa. Persze ez már egy másik történet. De így történt, ma szép emlék. Akkor a kórházi szag és távol az otthontól, gyerekként nem az volt.
2017. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a barátodnál előbb sikerült a gyűrűs tágítás és te ár akkor tudtál róla, amikor kés alá feküdtél ? Mert ha igen, akkor bármit is mondott az orvos, neked ugyanúgy sikerülhetett volna műtét nélkül,mint a barátodnak, csak éppen te jobban hittél annak, akinek papírja volt róla. Ha meg nem tudtál még róla akkoriban, akkor sincs baj, mert sok millióan élnek körülmetélten a világban és a makk felszíni idegvégződései lassan hozzászoknak az új körülményekhez ill. a megfelelő agyi területek is hozzászoknak a kevesebb ingerhez és a partnerednek hosszabban tartó kéjérzést tudsz nyújtani. A jelenlegi állapotot már úgysem lehet egyszerű műtéttel visszaállítani. Az orvosod meg lehet, hogy szakmailag tökéletes munkát végzett, csak éppen nem volt olyan körültekintő, hogy többféle megoldást is részletezett volna, nyilván gyorsan túl akart esni az egészen.
2017. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy éve van már így lassan és EGYRE érzéketlenebb. néha nem is érzem ha hozzáér valamihez. Amikor megcsináltam akkor ő még csak rendelte a dolgokat, én pedig erről a dokival konzultáltam. de ő 23 éves, kicsit idősebb nálam, lehet ezért nem esett ebbe a hibába.


" és a partnerednek hosszabban tartó kéjérzést tudsz nyújtani."


ne is haragudj, most önző leszek. Leszarom hogy mennyire tudok többet nyújtani a partneremnek, amikor én kevésbé élvezem. ÉN AKAROK ÉLVEZNI ELSŐSORBAN.

2017. márc. 10. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
én inkább levágattam.
2017. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Ezért van az, hogy ELŐTTE kell gondolkodni, és az orvosnak mindent nem szabad elhinni, mert akkor ez lesz! Mindegyik orvos más, a tapasztalataik, meggyőződéseik is mások. Van, aki továbbképzi magát, van aki megtanul metélni oszt csók, jól van minden, és csak azt ajánlgatja. Nem véletlenül kell több szakembert is felkeresni, mert most már hiába okoskodnánk, megtörtént a baj, eső után már hiába a köpönyeg!

Meg kellett volna várnod, mit ér el a barátod, esetleg együtt is csinálni ezt a gyűrűs módszert! (Nem félreérteni!)


Hogy milyen aljasak tudnak lenni az orvosok többsége, tudnék mesélni. Elvoltam jópárnál én is közüllük, voltak akik sokkolni próbáltak, hogy rávegyenek a tkm-re. Aztán akadtam rá véletlenül egy egészségügyi tanácsadóra, aki másoknak segít kitalálni, mit lehet az adott helyzetből kihozni. (Nem, nem olyan mint ezen a fórumon azok, akik privát üzenetben ajánlgatják fel a segítségüket tapasztalatlanul, nem egyszer hátsó szándékkal zaklatva. Hivatásosról beszélek.)

Nekem súlyos volt a fitymaszűkületem. Valóban csak metélni lehetett volna. Kérdeztem a tanácsadót arról is, ha mindent levágnak, és érzéketlen lesz, mit lehet tenni? Van e lehetőség a makk érzékenységét megőrizni. Azt mondta, a fityma nyúlékony, tágítható, ha teljesen metéltek is van mód arra, hogy hosszú idő alatt de vissza tudd nyújtani a nulláról a fitymádat akár műtét nélkül is. Nem lesz olyan, mint az eredeti, az idegvégződéseket pl nem fogod tudni visszaszerezni, (ezért is kell inkább időben és a megfelelő szakembertől tájékozódni az összes lehetőség felől, mielőtt még orvoshoz fordulnál, mert akkor pl már nem fog tudni sokkolni téged, ha tudod, mivel keresed meg és milyen megoldást akarsz,) de hasonlítani fog rá, és ha annyira sikerül nyújtani, akkor az egész makkodat befedi, és a körülmetélés által elvesztett érzékenységedet visszaszerezheted.


Nekem végül meg tudtuk oldani az egészet körülmetélés nélkül, úgyhogy aki urológus fitymaszűkületet gondolkodás meg egyéb alternativa nélkül csak metélni akar, azt ott kell hagyni a csudába, mert kókler!

2017. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!