Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiként embernek milyen...

Férfiként embernek milyen egészségi problémái lehetnek, ha egy életen át nincs lehetősége szexre?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az önkielégítés is a szex egyfajta formája. Arra pedig azért elég sokszor van lehetőség.
2017. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyenek, maximum frusztrált lesz. Ha minden kötél szakad, igénybe lehet venni fizetős hölgyet is, probléma letudva.
2017. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűz agglegények mind idegbeteg állatok. Jobb, ha nem akarsz olyanná válni.
2017. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 János Gilján ***** válasza:
61%
Miért ne lenne lehetőség? Ez inkább a kérdés szerintem...
2017. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudna mégfizetni egy hivatásos nőt, mert csak olyan helyre veszik fel, ahol annyit keres, hogy az éppenhogy csak elég a megélhetésre, mert nincs gyakorlata, nem beszél nyelvet.
2017. márc. 13. 16:28
 6/9 János Gilján ***** válasza:
100%
Kérdező amikor én összejöttem a feleségemmel 2006-ban, éppen az utcára kerülés szélén voltam. Anyukámmal és az óvodás húgommal éltem (20.5 év a korkülönbség). Albérletben laktunk és a bevételünk kisebb volt mint a kiadásunk, a pénzünk pedig a végét járta. Ennek ellenére megőriztem a pozitív hangulatomat és megismertem a feleségemet, aki pénz nélkül is elfogadott és megszeretett. Azóta az életem természetesen egyenesbe jött, de az én példám ékes bizonyítéka annak, hogy pénz nélkül is találhat társat bárki magának, aki akar.
2017. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Jani barátom mondta. Sokan felcserélik a fontossági sorrendet. Pedig a szerelem hozhat boldogságot a szegénységbe, míg a gazdagság a szerelembe soha.
2017. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kriszpo ***** válasza:
Javasolnám egy pszichológus felkeresését.
2017. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs lehetőség. Komolyan, minden bántás nélkül, pszihológust tényleg keress fel.
2017. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!