Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemen?

Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés

Két dolog van, mind kettő a péniszem tövében. Az egyik jobb oldalon inkább középen helyezkedik el, egy ilyen pattanásszerű dolgokra hasonlít, vagy szőrtüszőre, de nemt udom, hogy valóban az-e. Egy kissé keményebb tapintású csomó ez pirosas és kissé kidudorodik, mint egy pattanás, illetve a széle egy kissé fehéresebb. Olyan 1-1,5 hete lehet ott, régebben megpróbáltam kinyomni, egy kis váladék és vér jött, de nem múlt el. Ha szőrtüsző ami volt már a mellemnél akkor azt kitudnám szedni, csak sajnos nem látok "beakadt" szőrszálat. A mellemnél lehetett s egy kis csipesszel kilehetett húzni az egészet azóta begyógyult.


- illetve


Ugyanúgy a péniszem tövénél bal oldalról kicsit félkőr ívbe a barlangos testig, fel van dagadva a bőr egy kissé, ez már nem tudom mióta vagy így, nem emlékszem, ennek egy része kissé pirosas.


Mi lehet ez? Illetve mit tehetek?


2017. márc. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én egyrészt gyanakszom fordyce pötyökre, ezek ártalmatlnok, a másikat így nem tudom leírás alapján, ha gondolod küldj képet privátban szívesen elmondom a véleményem, de nem vagyok orvos.

Szóval ha biztosra akarsz menni doki.

2017. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok orvos, de nekem az első az inkább hasonlít a furunkulusra. A második meg ebből adódóan, hogy amikor megnyomtad az elsőt a bacikat befelé is nyomtad, így a fertőzés átterjedt... de hangsúlyozva a dolgokat nem vagyok orvos.

De egy tanács ne nyomkodd....

2017. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt. Nyár végétől egészen Február közepéig tartott. Utána elmúlt.
2017. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom hogy kínos ilyennel dokihoz menni, de ha az ember carkával van valami baj akkor egyből dokihoz kell menni, mert ha valami maradandó károsodás vagy szövődmèny keletkezik az egèsz èletedben komplexusokat okoz.
2017. márc. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!