Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here zacskomba csomó tapinthat...

Here zacskomba csomó tapintható ki, mi lehet ez? Rák?

Figyelt kérdés
Nem fáj,nem nőtt hoza semmihez,kb2,5 éve van ott
2017. márc. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

2 és fél év alatt már végzett volna veled a rák.

Valószínűleg herevisszér-tágulat.

Évente érdemes ellenőriztetni urológussal, mert ha tényleg tágulat, akkor meddőséget is okozhat.

2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
****Azt el felejtettem mondani hogy 17 éves vagyok***
2017. márc. 21. 22:42
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Hasonlóan voltam én is, egy csomót véltem kitapintani. Nagyon aggasztott, elmentem vele urológushoz és azt mondta az csak a mellékherém. Én is ráktól féltem, de nekem azt mondta az orvos ha rákról van szó akkor a csomó mindig a herén belül tapintható ki, nem a zacskóban. (Ne kövezzetek meg ha nem 100%osan így van, nekem ezt az urológus mondta.)


De ha zavar akkor is érdemes megnézetni, hogy 100%ig biztos legyen. Én is féltem elmenni de nagyon kedves volt a doki és emiatt nem kellemetlen dologként éltem meg, azóta járok évente szűrésre és sokkal nagyobb a lelki nyugalmam hogy tudom hogy minden rendben odalent.


19/F

2017. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a heregolyód.
2017. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Orvosnál voltál már vele? El kellene menni!
2017. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!