Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves fiú vagyok, és a jobb...

20 éves fiú vagyok, és a jobb mellem nagyobb mint a másik. Ha megtapogatom a mellbimbó körül az egyik oldalon körívben valami mirigyek vannak, nem csak egy csomó, hanem több. Mi ez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy férfiak is lehetnek mellrákosak. Ez lehet az? Vagy egyáltalán mi lehet ez? Lehet hogy ez nem káros?
2008. okt. 12. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a férfiak is lehetnek mellrákosak, sokkal kisebb eséllyel mint a nők, de lehetnek. Azt tanácsolom hogy holnap menj el azonnal orvoshoz, ő megvizsgál téged és beutal egy szakrendelőbe.

Ne halaszd el semmiképpen. Minél korábban diagnosztizálják a rákot és kezdenek el foglalkozni vele annál több az esély a gyógyulásra!

2008. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű hormonális probléma is lehet,
2008. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem kell megijedni, de azért inkább mutasd meg a dokinak.
2008. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dokihoz......!
2009. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!