Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már több mint 2 hete gombásodok?

Már több mint 2 hete gombásodok?

Figyelt kérdés
1-2 hétig csak 2 naponta kentem canestennel, nem mult el. Most már 1 hete folyamatosan naponta 2x 3x kenem de még mindig nem múlik el . Ez miért van?
2017. márc. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg nem gombás fertőzésed van, a Canesten meg csak gombára való. Vagy olyan mennyiségben van elszaporodva a gomba nálad, hogy nem elég a krém általi kezelés.

Fordulj orvoshoz és majd kapsz rá megfelelő, célzott kezelést (szájon át szedhető gyógyszer+krém).

2017. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk nem hobbibol szoktunk nogyogyaszhoz menni, ha bajunk van. Nem mindenre megoldas anincs canesten.
2017. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mondjuk nem hobbibol szoktunk nogyogyaszhoz menni, ha bajunk van."

Szerintem a kérdező férfi, nézd meg a kategóriát.:)

2017. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaaa akkor bocsi.

Mondjuk a velemenyem ugyanaz, csak nem.nogyogyaszhoz kell menned. Bor- es nemibeteg gondozo lenne a legjobb (borgyogyasz), vagy minimum egy urulogust meg kene latogatni. Vesznek kenetet, kitenyesztik es celzott kezelest kapsz. De otthon ne kokanyolj, korant sem biztos, hogy gomba, az meg plane nem, hogy olyan gomba, amire jo a canesten.

2017. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Canestenben van az új piros plusz.Az oldatot jobbnak találom,mint a kenőcsöt,de most nem a pirosra gondoltam .

Az is lehet,hogy olyan gombád van,amire a Canesten nincs is hatással .Azért kell a bőrgyógyászatra elmenni .

2017. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!