Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha 17 eves fiu letemre...

Az baj ha 17 eves fiu letemre meg nem szorosodom?

Figyelt kérdés
Se lent se a honaljam

2017. márc. 29. 23:40
 1/10 RRR ***** válasza:
0%
Nem
2017. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
31%
Irigyellek! Én már 15 évesen szőrösebb voltam az egész sulinál:/
2017. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77db ***** válasza:
28%
Szerintem nem baj. Volt egy barátom, már nyolcadikban borotválkozott. Nekem gimi harmadikban kellett elkezdeni a rendszeres borotválkozást.
2017. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért a fiúk serdüléséhez hozzátartozik a szőrösödés. Fanszőrzeted egyáltalán nincs vagy van csak kevés? 17 évesen már hónaljszőrnek is kellene lenni. Az arc szőrösödése 17 évesen még nem annyira probléma. A péniszed megnőtt? Spermád van? Mióta? Ezek azért lényegesek!
2017. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden esetre elég fura. A legtöbb fiúnál ez 13-14 éves korban megindul. (Nálam is kb. akkor kezdődött.)

Minden másban kamaszodsz és serdülsz, csak a szőrzeted nem nő?

2017. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, de érdekes, ezt megneznem azért 17f
2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is (és sokan mások) 18 éves korom után kezdtem. Most meg már mint egy medve, nem győzőm nyírogatni, hiányzik az neked?
2017. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
Nekem is meg volt mindenfelé a szőrzet, csak az arcomon volt jelentéktelen. 3-4 hetenként lehúztam és annyi. Később aztán egyre gyakrabban kellett az arcomat is borotválni.
2017. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valami nem oké teljesen,mert a serdüléshez a fanszőrzet megjelenése hozzátartozik,átlag magas,fejletteknél 12-13 éves korban kezdődik.


Nagyon fejlettleneknél is azért 16-16,5 éves korban fanszoőrzet van,ahogy a spermának is legkésőbb ennyi idős korban màr kell lennie.


Vannak nagyon későnérők,ők általàban sokal fiatalabbnak néznek ki,alacsonyabbak mint a korabeliek,van hogy 16 évesen is 11-12 évesnek nézim őket;testileg is kusgyerekre hasonlítanaj,gyakran kisebb a nemiszetvük mérete(,az is kisgyerek méretű)mind addig amíg el nem kezdenek picit megnyúlni akkora utolérik a többieket.


Vannak akik nem lesznek sose szőrös típusúak,esetleg vilàgis is a szőrzetük de ott is 16 évesen mar kell fanszőrnek lennie

2017. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem ennyi idősen azért már lennie kéne valaminek. magömlésed volt már?
2017. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!