Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szúr nagyon a hólyagom,...

Miért szúr nagyon a hólyagom, hogyha elélvezek?

Figyelt kérdés
Rebben nem volt semmi, most egy ideje, hogy kihagytam egy kis időt, eléggé fáj a húgyhólyagom, hogyha maszturbálok. nem biztos hogy a húgyhólyagom, a lényeg, hogy egyszer régebben fel voltam fázva, és eléggé szúrt pisiléskor. Na most orgazmus után ugyan úgy azt érzem, tehát valószínűleg a húgyhólyagból indul ki. orvoshoz fordulni nem fogok, mivel nagyon szégyellem ezt az egészet. Régebben már le akartam szokni róla, de akkor nem ment, most nemrég 3 hétig nem csináltam, és utána most nagyon fájt mikor elélveztem :( És vagy 10 percig fáj is utána. Kihez forduljak? Ha orvoshoz is megyek, akkor mit fog csinálni? Főleg azokat kérdezem, kik már voltak ilyesmivel orvosnál. Illetve a kérdésem még az, hogy ez mitől lehet? Más is tapasztalt ilyet, hogy időkihagyás után fájt az orgazmus?
2017. ápr. 5. 23:04
 1/8 Blondie.W ***** válasza:
Én is voltam egyszer felfázva, de ez biztos nem attól van. És sose tapasztaltam ilyet. Menj el orvoshoz, mert ki tudja mi bajod lehet. Egy orvosnál semmi sem ciki vagy kínos. És lehet, hogy volt már valakinek ugyanilyen baja, de lehet, hogy mástól, nem attól, amitől neked.
2017. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj el urológiára! Ha nem kezeled vagy kezelted ki a fertőzést, akkor életre kiható krónikus prosztata vagy egyéb gyulladásod lehet, ami azért gázabb, mint, hogy szégyenled magad!

Ha szeretnéd, hogy többet írjak esetleg vizsgálatról írj privit.

2017. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma szándékosan maszturbáltam, és orgazmus után nagyon nagyon égett valami.
2017. ápr. 6. 12:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy a húgyhólyagom, mert mintha a fájdalom a végbél felé közelebb lenne.
2017. ápr. 6. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez bizony prosztata probléma .Orvos nélkül ebből nem is keveredsz ki .Orvos megtapintja ,és elküld laborba vizelet vizsgálatra .A prosztata betegség még az orvosok számára is sok esetben nehéz eset .A prosztatában a baktériumok képesek hosszabb időn keresztül nyugalomban lenni,majd aztán aktivizálják magukat,jönnek a fájdalmak .Elévezésnél a baktériumok is távoznak,akadályozva ezzel a felszaporodásukat .

Te csak 1 eset vagy a dokinál,és semmit sem kell szégyellni .

2017. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Orvos orvos orvos!

Amilyen hamar csak tudsz.

1.Az orvos érted van nem ellened.

2. Az orvos sok olyan esettel foglalkozott már ami ennél durvább, undorítóbb, vagy csúnyább volt.

3. Ha nem mégy el, akár a későbbi sz*xuális életed bánhatja, vagy nem fogsz tudni gyermeket nemzeni, vagy egyáltalán sz*xuális kapcsolatot létesíteni.

4. Az orvos előtt ez nem ciki, neked lesz később ciki, ha most nem kezelteted. Nem feltétlenül kell azt mondani az orvosnak, hogy maszti közben/után tapasztalod.

5. Ha szüleid előtt ciki, akkor nem kell nekik elmagyarázni a részleteket, azt ők is megértik, hogy beteg vagy „odalenn” és szeretnéd kezeltetni. Mondd, hogy figyelsz a higiéniádra, ennek ellenére történt veled valami, és megkéred őket, hogy emiatt se most, se később ne bántsanak. A szüleid is érted vannak nem ellened.

6. A maszturbálás nem ciki, mert a benned felgyülemlett testváladékoknak valamilyen úton ki kell ürülniük. Ha nem masztizol, éjszakai magömlésed lesz, tehát mindegy hogy hogy de ki fog jönni. Akkor már inkább kellemeset a hasznossal.

2017. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Attól begyulladhat a prosztata, ha sokáig nem maszturbálok? Vagy egy fertőzés, aminek nincs köze a "megvonáshoz"?


Még valami, most jobb, mert többet maszturbáltam azóta, és azóta alig érzem. Ha sokat csinálom, meggyógyulhat magától? Tehát szerintem az ondóval kiürülhetett a baktérium, bár még mindig kicsit sárgásnak láttam az ondót.


Oké, hétfőn felhívok egy dokit, és időpontot kérek tőle.

2017. ápr. 8. 12:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg van az eredmény, baktériumot találtak, kell szednem antibiotikumot. De szerencsére már nem fáj.
2017. ápr. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!