Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz összemehet, ha...

A pénisz összemehet, ha valakinek rosszabb a vérkeringése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de mostanában nem sportolok egy jó ideje, azonkívül van egy olyan bakteriális betegségem, ami miatt fáj, ha teljesen merev állapotban van. Összességében valahogy kisebbnek tűnik, mint eddig. 12 cm körül van ernyedt állapotban. Ez normális?
2017. ápr. 10. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, össze, én láttam ilyet. De az meglátszik azon is, hogy nem olyan feszes a bőr és nem olyan kemény az egész, mint szokott volt lenni.
2017. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Mitől is lesz merev? A barlangos testek megtelnek vérrel. Ha rossz a keringés, a merevedés sem lesz teljes.
2017. ápr. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érte, de én most nem erre gondolok, hanem arra, hogy csökkenhet-e ezáltal TARTÓSAN a mérete.
2017. ápr. 10. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tartósan rossz a keringésed, pl. dohányzás, érszűkület, vagy elhízás miatt, akkor persze, ez lehet tartós is.
2017. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ernyed állapotára nincs hatással .A hidegtől még tud összehúzódni,mert védi magát .Vannak akarattól független védelmek is .
2017. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!