Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron túl termelés?

Tesztoszteron túl termelés?

Figyelt kérdés

Valaki képben van ezzel kapcsolatban ?


20 éves vagyok, 180/60, fiú. Mivel nem tudom hizni csináltak egy tesztet de a vérben minden rendben volt. Aztan hormon tesztet is csináltak es megállapították hogy a TSH a pajzsmirigy rendben.


De a tesztoszteron a felső határérték 140%a, 9 helyett majdnem 13. Természetesen semmit nem találtam az interneten hogy ez lehet e összefüggésben azzal hogy gyors az anyagcserem de beutaltak gasztroenterologiara. Ahonnét el akartak küldeni urologiara de semmilyen nemi problémám nincsen sőt nem is vagyok igazán felfokozott szexuális állapotban. Kiegészítőket nem szedek, későn alszom, cigi, alkohol elvileg csökkentené vagyis az egészségtelen életmód rossz hatással van rá de nekem igy is magas.


Természetesen mindenki növelni akarja a tesztoszteron szintet úgyhogy esélyem sincs rá keresni a témában :(


Valaki ezzel kapcsolatban valami?



2017. ápr. 11. 11:48
 1/2 mantis religiosa ***** válasza:
Nos Nekem pont az ellenkezője. Alacsony a tesztoszteron szintem, és lassú az anyagcserém, viszont még 7 év együttlét után is heti 3-4 alkalommal szeretkezek. A fene se érti.
2017. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 év múlva meg azért jársz a orvosok nyakára,kezd alacsony lenni .
2017. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!