Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyerem van, mit használjak...

Aranyerem van, mit használjak rá? Mivel lehet csokkenteni? Ha járok tornázni az sokat ront a helyzeten?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Műttesd meg. Ez a legjobb megoldás. Lézerrel csinálják. Fájdalommentes. Másnapra azt is elfelejted, hogy volt egyáltalán.

Gyógyszertárban kapható reparon kenőcs. Azzal évekig kenegetheted.

2010. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nekem a Mastu nevű kenőcsöt ajánlották a patikában, egy hét alatt elmúlt....igaz nem volt annyira súlyos...
2010. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt hogy durván kijött nagy aranyerem, az 2 hét alatt múlt el, de azóta mindig van itthon Mastu-s kenőcsöm, amivel ha kicsit elkezd fájni, gyorsan bekenem, és így nem tud elhatalmasodni, másnap reggelre elmúlik :)
2010. máj. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy külső vagy belső aranyér.


A belsőre jobb akúp és azt sajnos egy idő után műteni kell.


De keress rá a googleban vagy itt is mert már milliószor leírtuk, hogy fontos a sok folyadék a rostos étrend meg a kutyaf.sza...

Elnézést de már fáradt vagyok és nem akarom elhinni, hogy nem adott ki neked ideillő kérdést amikor kiírtad :D


Ott mindent leírtunk már, olvasgasd el.


Egyébként a hemorid is jó, nem csak a mastu.

2010. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lézeres műtétet már szinte senki sem ajánlja, több kárt okoz, mint amennyit használ. Ne is menjetek olyan orvoshoz, aki lézerrel műti az aranyeret!
2010. máj. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tesómnak szülés után volt aranyere. Próbálkozott különbőző drágább készítményekkel, de legjobban a szomszéd körömvirág kenőcse segített neki.
2010. máj. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sertes zsirral is lehet kenegetni.
2010. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!