Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Berczi Csaba, urológussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
a debreceni klinikán dolgozik. köszi előre is a válaszokat

2017. ápr. 23. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Egy kontár, aki kínozza a pácienseit és hanyag munkát végez. (Megbízható embertől tudom.)


A debreceni orvosokra ne bízz fitymaproblémát, csak, ha körülmetélést akarsz, azt se ennél a szadista állatnál! Van sokkal jobb és megbízhatóbb ember is, akihez bizalommal fordulhatsz, ahogy azt tettem annak idején én is!

2017. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak tőle óvjon meg a Jóisten mindenkit! :(((((((((
2019. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én páromnak ő a kezelő orvosa a héten mutotte meg többször benézett hozzá, nagyon meg van elégedve a doktor úrral.Sot másfél éve jár hozzá én is többször elkísértem a rendelőbe nagyon sokan járnak hozzá,nagyon lelki ismeretes orvos.En is jártam már nála egyszer megvizsgált,és elmondta hogy nem urológiai eset áll fent nálam hanem nőgyógyászati,ha ott rendben találnak menjek vissza hozzá,és felvilágosítot,hogy ami vizsgálat lesz nagyon kellemetlen,és igaza volt,mert, kiderült,hogy miomam van,ami nem hozzá tartozik.
2021. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!