Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan hogy sok recskáz...

Létezik olyan hogy sok recskázástól tágul a fityma?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van. Mostanában többet recskázom és erősebben, jobban húzogatom a fitymám. Észre vettem hogy egyre nagyobb a lyuk és talán hamarosan le is húzható.
2017. ápr. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ez helyes út, kb 1-2 évig. Ha addig nem tágul, akkor orvos.

2017. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig írtó kicsi volt a lyuk, mostmár 2x akkora és egyre láthatóbb a makkom.
2017. ápr. 23. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel csak az a baj, hogyha azt hiszed, hogy csak ennyi a nyitja, tévedsz, mert amint abbahagyod vissza is fog szűkülni, lehet még jobban! Tanuld meg a fitymatágítást helyesen csinálni! Mert ez jóval több annál, mint amivel itt jönnek bizonyos tudálékos emberek, hogy ülj bele a kádba melegvizes fürdőbe, és óvatosan "húzkod", más néven "verd ki magadnak"! Nem! Ezt nem így kell csinálni, de itt ezt hiába kérdezed, én sem itt tanultam meg!
2017. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzal, ha magadnak tágítod masztival a fitymád, semmi kárt nem okozol, legfejjebb nem oldódik meg a problémád.

Orvoshoz, műtétre akkor menj, ha már biztosan nincs más megoldás.

2017. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

"Azzal, ha magadnak tágítod masztival a fitymád, semmi kárt nem okozol, legfejjebb nem oldódik meg a problémád."

Hát ez így pont hogy nem igaz! Én is magamnak próbáltam eleinte tágítani masztival mégse oldódott meg. Be viszont be tud repedni, nem véletlenül írtam, hogy a tágításnak megvan a maga szakszerű módja!

2017. ápr. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen enyhe fitymadzükület esetében többen számoltak be hogy rendszeres maszturbálás vagy fitymatornáztatás során megszünt idővel a fitymaszükületük
2017. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a másik itteni zizi professzor...
2017. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!