Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lankadok le amikor oda...

Miért lankadok le amikor oda kerül a sor?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk a batátnőmmel,előtte volt barátnőm akivel szexeltünk többször is és semmi baj nem volt.Nagyon szeretjük egymást a mostani barátnőmmel viszont nem jött még össze a szex.Még a kapcsolat elején egyszer eljutottunk odaig hogy majd most de amikor felhúztam a gumit lelankadtam es nem folytattuk utána és nagyon hülyén éreztem magam.Azóta szed gyógyszert de akármikor oda kerül a sor egyszerűen csak arra tudok gondolni hogy jó legyek és nehogy megint besüljek mint először és az előjáték során nincs is gond, viszont amikor odakerül a sor hogy betegyem egyszerűen csak az az első jár a fejemben es ennek következtében lelankadok.Mit tegyek?
2017. ápr. 24. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom még nem voltam nővel, de szerintem kérd meg, hogy "segítsen rajta" egy kicsit, ha érted hogy értem.
2017. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ez így, ezek szerint szervi gond nincs, inkább fejben dől el, hogy végül nem működik. Próbáljátok meg párszor a behatolás nélküli együttlétet -- használjatok kezet, szájat igény szerint. Gyanítom, hogy úgy sikerül végig keménynek maradnod. Esetleg ugyanez, de te nem mész el (a lányt azért nyugodtan segítsd el a csúcsig), hogy "kiéheztesd magad", és pár ilyen után újra lehet próbálni a szexet. Szex esetén tereld el a gondolataidat a múltbeli problémáról, koncentrálj a lányra, hogy mennyire bejön neked (mell, fenék stb.)
2017. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!