Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyszerűen nem kapok rá...

Egyszerűen nem kapok rá választ, vagy nem tudom kiírni. Itt talán valaki, aki ért is hozzá?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni. Két hónappal ezelőtt egy partnerem szex közben megharapta a péniszemet.. Azóta fájdalmaim vannak. Egy héttel az aktus után elmentem az urológiára. Azt mondták, hogy jegeljek, és írtak fel xiloxot. Bár a legtöbb fogmélyedés helyén megszűnt a fájdalom, de a dorong alatti részen makacsul kitart. Látszik a harapás nyoma, és van ott egy elszíneződés. Ez középen található a dorong és a szár találkozási pontjánál, ahová már nem húzható hátra a bőr.

A fájdalom pedig a prosztata felé szokott továbbterjedni.

Naponta 2-3 alkalommal jegelek, de nem használ. Egy hónappal később megint elmentem az urológiára, de sajnos egy túlhajszol, túlórázó orvos fogadott, aki két perc alatt kidobott azzal a szöveggel, hogy jegeljek tovább. Még fájdalomcsillapítót sem írt fel, de csak nem is ajánlott. Pedig addigra jól látható volt a fognyom okozta véraláfutás

Ma kértem egy harmadik időpontot, de csak jövő hét szerdára kaptam.

A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben milyen gyógyszert vagy kenőcsöt szoktak ajánlani? Mert ha egy kutya harapná meg a kezemet, tudnám, hogy mit kell rá kenni, de ha a péniszemen történik a harapás, neme merek kísérletezni.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2017. ápr. 24. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozó
2017. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is azt javasoltam volna,hogy keress egy másik dokit,mondjuk a magán sem árt.Addig meg jegeld amíg nem mész el hozzá.Nem hiszem,hogy a dokinál valaki itt jobban tudná,hogy hogy kellene kezelned.

Kitartást és jobbulást!

2017. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a jegelés miért gyógyítaná meg hónapokkal a harapás után.
2017. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan sérülés ért, ami külső szemmel nem látható. Szerintem menj egy olyan orvoshoz, aki csináltat egy mr-t vagy röntgent. Vagy amikor legközelebb mész az urológushoz, kérd meg szépen, hogy csináltasson egy mr-t vagy röntgent, mert már két hónapja fáj!
2017. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg kremet se tudok. Sajnos.
2017. ápr. 25. 01:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg sérültek az izmok vagy az inak valszeg.
2017. ápr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor fogják már fel az emberek, hogy ha baj van, nem szabad sztk-ba menni... maszekhoz kell, aki abból él(a luxus kecójában), hogy te meg vagy elégedve a szolgáltatásaival.
2017. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyétek már komolyra a kérdést! Kamu az egész. 4 napja még semmi harapásról nem volt szó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

Valaki csak szórakozik.

Egyébként mi a dorong, és mi a szár?

2017. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan írtak már, esetleg a vér aláfutásra krémként a feketenadálytő krémet tudom ajánlani. Nekem eddig minden testrészem ahol volt elmúlasztotta (igen intim részeken is, volt mikor megütöttem sport-baleset során). Csak akkor kend oda hogyha nem megy húgyúti részekre.
2017. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igorugorki: Én is arra gondolok. Nem tudok mit tenni. Sajnos. Remélem az SZTK legalább fogad.


7: Félek, hogy igazad van. Nem tudom.


8: Tegnap bekentem magam vele, de ma 10 óra után ugyanúgy fájt minden.

2017. ápr. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!